Forum

Whats App

Problemy z oprogramowaniem

1 / 4 Next

Numernabis

#1 ·

Zaktualizował się Whats App pod windowsem, oczywiście musieli zjebać.
Po pierwsze trzeba yło znowu się logować, a po drugie nie działa aktualnie dodatek do NVDA ze skrótami ułatwiającymi pracę.
Znowu się tzreba naklikać żeby cokolwiek osiągnąć.
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

misiek

#2 ·

A spodziewałeś się, że meta kiedykolwiek coś naprawi? Nie te drzwi.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Julitka

#3 ·

No to pisz do twórcy dodatku, nie tutaj. W sensie... to jest informacja, pytanie, ostrzeżenie czy co?
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

guliwer

#4 ·

Jeśli to było do pierwszego posta to raczej to nie było pytanie bo ja tam nie widziałem znaku zapytania:)
Do drugiego chyba nie bo tam nie było nic napisane o dodatku.
Może tak wypadałoby się nauczyć korzystać z funkcji odpowiedz z cytatem?
To nie jest trudne, a dużo ułatwia.

-- (Julitka):
No to pisz do twórcy dodatku, nie tutaj. W sensie... to jest informacja, pytanie, ostrzeżenie czy co?

--

guliwer

#5 ·

Masz nadal natywną aplikację Whatsapp?
Nie wiem czy słyszałeś, ale ma jej nie być.
Może masz już tą wersję webową?

-- (Numernabis):
Zaktualizował się Whats App pod windowsem, oczywiście musieli zjebać.
Po pierwsze trzeba yło znowu się logować, a po drugie nie działa aktualnie dodatek do NVDA ze skrótami ułatwiającymi pracę.
Znowu się tzreba naklikać żeby cokolwiek osiągnąć.

--

DJGraco

#6 ·

Ja jeszcze mam natywną appkę whatsapp i mi działa.
A skąd info, że ma jej nie być? Chcą zrobić tak jak z meskiem?

djdenismusic

#7 ·

Niestety tak. Jak nie tetryczę na webowe aplikacje, tak w tym przypadku to jest na prawdę krok wstecz. Bo obecna aplikacja na komputery jest całkiem sympatyczna.

DJGraco

#8 ·

I tak nie korzystałem wiele z Whatsappa więc ta zmiana przejdzie mi koło nosa, no ale fakt szkoda że tak robią.
Ja nie psioczę na webowe aplikacje bo z konieczności muszę niektórych używać ale gdyby były dobre alternatywy uwp czy win32 to używałbym ich zamiast stron.

mojsior

#9 ·

a ja tak, mam wyłączone aktualizowanie automatyczne aplikacji ze sklepu windows, więc nadal mam natywną aplikacje która działać nie przestaje i do puki działa to jej będę używać.
Jeśli nie korzystacie z innych aplikacji z windows stora a macie natywną apkę, to wyłączcie automatyczne aktualizacje i nie odpalajcie sklepu, a jak przestanie wam działać, to wtedy zróbcie update ręcznie.

DJGraco

#10 ·

Edited
No i prawidłowo , ja też mam wyłączone automatyczne aktualizacje w storze i sobie ręcznie aktualizuję bo mam jako taką kontrolę nad tym co mi się aktualizuje i gdzie. A propos Whatsappa to ja podobnie robiłem z Messengerem, używałem natywnej appki tak długo jak się dało a potem jak przestała działać to powróciłem do strony. Niestety bo nie lubię interfaceów webowych ale to się lubi co się ma

mojsior

#11 ·

oo webowe interfejsy to rakowina dzisiejszego oprogramowania

zywek

#12 ·

2 likes
Nikogo nie obchodzi, czy webowe interfejsy to rak, za to ludzi obchodzi to, że są łatwo przenoszalne na wszystkie platformy jakie sobie chcesz.

djdenismusic

#13 ·

1 likes
Dokładnie. A dobrze zrobionego webinterfejsu da się na prawdę używać.

cinkciarzpl

#14 ·

A ja mam jeszcze zwykłego nativa. :O
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

djdenismusic

#15 ·

Ja tak samo. jak przyjdzie nowe, to na chuj drążyć. Trzeba się przyzwyczaić. Jak nie ma, to zajebiście.

DJGraco

#16 ·

Jak przyjdzie whatsapp web to wywalę to w kosmos. Nie mam tam prawie nikogo do komunikacji to siępoprzenosi na inne telegramy itp.
AAle gdybym na whatsappie miał większą ilość kontaktów to bym się poważnie zastanawiał nad polubieniem się z tym interfaceem webowym.

cinkciarzpl

#17 ·

Powiem lepiej. Teraz wleciała aktualizacja.
I jak nie ma webu tak niema.


> na chuj drążyć. Trzeba się przyzwyczaić. Jak ie ma, to zajebiście.


--
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

paula1

#18 ·

Witajcie, mnie niestety zrobiła się akutalizacja whatsappa i mój błąd, że nie wyłączyłam sobie aktualizacji. Czy ma ktoś z was wersję poprzednią whatsappa na windows?

Numernabis

#19 ·

Nic Ci to nie da, bo tak byś musiała reinstalować co tydzień, bo i tak Ci się zaktualizuje, nie da się tej aktualizacji wyłączyć.
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

paula1

#20 ·

To lipa, bo naprawdę ciężko mi się na nim pracuje. Nie mam dostępu nawet do archiwalnych wiadomości.
1 / 4 Next