Forum

Dziwny problem z teamtalkiem.

Problemy z oprogramowaniem

lalar123

#1 ·

Witam. Przepraszam za taki tytuł ale nie wiem jak to określić. Używam teamtalka portable bo mnie jest wygodniej. Ostatnio dziwna żecz się dzieje. Gdy chcę przejść do tyłu strzałką w górę słychać dziwne kliknięcia. A gdy zrobię to kilka razy cały teamtalk się wysypuje. Co to może być?
Cholerne wstrętne sample w suno!

Adasadula

#2 ·

Teamtalk w której wersji? To to co wyświetla się w tytule okna

EugeniuszPompiusz

#3 ·

jeśli najnowsza, zrób downgrade.
coś zrypali, trzeba 5.20 przeczekać