Witam. Przepraszam za taki tytuł ale nie wiem jak to określić. Używam teamtalka portable bo mnie jest wygodniej. Ostatnio dziwna żecz się dzieje. Gdy chcę przejść do tyłu strzałką w górę słychać dziwne kliknięcia. A gdy zrobię to kilka razy cały teamtalk się wysypuje. Co to może być?
jeśli najnowsza, zrób downgrade.
coś zrypali, trzeba 5.20 przeczekać
coś zrypali, trzeba 5.20 przeczekać