witam, straszliwie dziwne, że nikt nie zrobił wątku o pr:
są dwie opcję aby zagrać w tą grę: strona:
https://proceduralrealms.com
albo mushclient soundpack
https://www.dropbox.com/s/xny60z7v9rehktd/pr_bundle.zip?dl=1
zapraszam do craftowania, rozwalania, i dobrej zabawy!
są dwie opcję aby zagrać w tą grę: strona:
https://proceduralrealms.com
albo mushclient soundpack
https://www.dropbox.com/s/xny60z7v9rehktd/pr_bundle.zip?dl=1
zapraszam do craftowania, rozwalania, i dobrej zabawy!