hej jest to strzelanka dla niewidomych. aktualnie twórca ulepszza tą grę. Obecnie została wydana beta, poprawione są dźwięki w stosunku do poprzedniej wrsji, oraz zmieniono lekko działanie broni. link do pobrania https://iamtalon.me/games/rtr_ultimate.zip Przypis od moderacji na prośbę użytkownika: Stabilnie działa serwer założony przez Dasha pod adresem: dmsrv.pl Port: 4625.
chodzisz po mapie zabijasz wrogów, zbierasz broń i hp możesz też zebrać sobie. jak pobierzesz gre to w obcjach możesz sobie ustawić czy masz mieć radar włączony czy nie, radar pyka jak racza namierzasz.
Eeeee, Generalnie ta nowa wersja, jest słabsza od popszedniej. Przede wszystkim warto nadmienić, że nie działa na win 32 tylko 64. Jak tak strzelam do nich wszystkich to słabo mi to wychodzi. Kiedyś byłem bardzo dobry w tą grę a teraz jakoś tak średnio mi się udaje kogoś tam zabić. Zmieniła się jakby chyba lekko mechanika tych broni i ilość zabieranego przez nie hp. Generalnie, ukradł dźwięki z innych gier i to wszystko takie gorsze jakoś jest. Ijeszcze jedną ostatnią rzeczą jest to, że nie usunął tych nie używanych dźwięków ani ustawień które nic nie robią. Rozmiar gry jest o wiele większy, niż był by gdyby usunął niepotrzebne rzeczy.
co do rozmiaru to nie wiem, dźwięk moim zdaniem są lepsze. Jak wymiatałem kiedyś tak i teraz, więc to nie do końca prawda, po prostu bronie się zmieniły, dokładniej mówiąc ich parametry i tyle. Pokaż mi dasek grę z której dźwięki nie są kradzione hehehe.
a ja polecam, bo wbrew pozorom nie tylko spacją. z resztą mutiplayer gre dla niewidomych ciężko dobrą zrobić, przedewszystkim ciężko ogarnąć jest jakieś sensowne granie w druzżynach
Słuchajcie, jeśli chcecie, mogę postawić nam Polski serwer tej gry. Moje łącze przy pobieraniu i wysyłaniu ma wysoką przepływność a pingi są niskie. Dziś wieczorem zdalnie postaram się uruchomić mój serwer znajdujący się w domu bo jestem jak wiadomo lub nie po za nim. Jeśli stworzę serwer podam adres.
A, do @kacper10: Nie chodzi tutaj o grę Dead math tylko o taki tryb w rtr.
heh to mógłbyś ustawić last man standing, jakby się pare osób zebrało to można w tym trybie sensownie grać, bo jak ktoś wchodzi i wychodzi to runa pierwsza trwaa w nieskończoność i to bez przenośni. obecnie działa main serwer i mapy nawt ok, więc taki sam serwer robić hmmm,
OK, last man standing, team server, nie ma sprawy! :) Serwera dziś nie zreatywowałem, jestem 500 km od domu bo wyjechałem na wakacje w góry więc średnio miałem czas. W tym tygodniu postawię.