nie korzystam z historii, nie potrzebuję subskrybować. Jedyne czego w Eltenie brakowało, to możliwość czytania komentarzy pod filmem. A przewijanie? Toomaaszu, jakoś bardziej przemawia do mnie obsługa strzałeczkami, możliwość zatrzymywania spacją, przyśpieszania o trochę chyba mniejsze skoki, niż oferuje strona, możliwość łatwego preskoczenia do danego momentu, brak konieczności użerania się z cholerną stroną, na której co prawda można łatwo wywołać przewijarkę, ale już takie podgłośnienie raz, że jest dużo mnie efektywne niż tu, a dwa, że trzeba się do niego dokopywać.
Denis, a czemu mam płacić za premiumy, kiedy tu to wszystko jeszcze 5 dni temu było, za darmo i wygodniej?
-- (daszekmdn):
To lepiej nie mieć w ogóle prawda?
No i po co nam historia oglądania do której można wrócić, supskrybowanie kanałów by dostawać powiadomienia? Nie no, Eltenowy YT najlepszy przecież :P
--