Forum

Księga zażaleń

Integracja Eltenowiczów

Previous 22 / 75 Next

patricus

#421 ·

oh smutne.
współczuje.
an error occurred, please press the meow button to continue.

daszekmdn

#422 ·

Biedny czarny, a ostatnio go jeszcze widziałem :(... Współczuję, przykro mi. Nie wyobrażam sobie, jak bym się załamał gdyby to był mój kotek...
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Monte

#423 ·

Od kilku tygodni czuję się zagubiona, a ostatnio to się nasiliło.
Give me a sign.

Zuzler

#424 ·

No to z mojej perspektywy eltenowego Youtube szlag jaśnisty trafił. Nie odtwarza od paru dni dosłownie niczego, co mu zadam, łącznie z rzeczami, które jeszcze tydzień temu odtwarzałam po kilka razy. Ledwo sobie znalazłam nową zabawkę, to już się zdupcyła.

MarOlk

#425 ·

@Zuzler, rano była jakaś aktualizacja i teraz wydaje się, że już działa

Zuzler

#426 ·

Nie działa, niby się ładuje, ale długość 00000 i nie odtwarza.

MarOlk

#427 ·

Edited
@Zuzler, no nie wiem, rano przykładowo ściągnąłem tą wtyczką 2,5 GB muzyki, nawet takie 2 gigabajtowe pliki sie otwierały... Edit: Sprawdziłem przed chwilą - nadal działa.

Zuzler

#428 ·

A ja mówię o odtwarzaniu, nie potrzebuję nic pobierać.

Zuzler

#429 ·

Reinstalacja programiku też nie pomogła. :(

MarOlk

#430 ·

Ja też, u mnie się odtwarza

Zuzler

#431 ·

No to ja nie wiem, ale i tak jest mi szkoda zabaweczki.

MarOlk

#432 ·

No to nie znaczy, że u mnie też się nie zjedwabi jutro. Ten typ tak ma

Zuzler

#433 ·

Idąc tym tokiem myślenia, nie znaczy to również, że mi się jutro nagle nie naprawi. :D

daszekmdn

#434 ·

2 likes
youtube.com
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Zuzler

#435 ·

Reklamy, mniej wygodne przewijanie i w ogóle, to nie to samo.

daszekmdn

#436 ·

1 likes
To lepiej nie mieć w ogóle prawda?
No i po co nam historia oglądania do której można wrócić, supskrybowanie kanałów by dostawać powiadomienia? Nie no, Eltenowy YT najlepszy przecież :P
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djdenismusic

#437 ·

Zresztą, jak tak koleżance wadzą reklamy to może warto by wyposażyc się w jakiego ublocka czy innego adguarda? Albo kupić premium i nie jojczeć.

DJGraco

#438 ·

Są też alternatywy typu Newpipe albo revanced.

tomecki

#439 ·

W jakim sensie mniej wygodne?

Zuzler

#440 ·

nie korzystam z historii, nie potrzebuję subskrybować. Jedyne czego w Eltenie brakowało, to możliwość czytania komentarzy pod filmem. A przewijanie? Toomaaszu, jakoś bardziej przemawia do mnie obsługa strzałeczkami, możliwość zatrzymywania spacją, przyśpieszania o trochę chyba mniejsze skoki, niż oferuje strona, możliwość łatwego preskoczenia do danego momentu, brak konieczności użerania się z cholerną stroną, na której co prawda można łatwo wywołać przewijarkę, ale już takie podgłośnienie raz, że jest dużo mnie efektywne niż tu, a dwa, że trzeba się do niego dokopywać.
Denis, a czemu mam płacić za premiumy, kiedy tu to wszystko jeszcze 5 dni temu było, za darmo i wygodniej?

-- (daszekmdn):
To lepiej nie mieć w ogóle prawda?
No i po co nam historia oglądania do której można wrócić, supskrybowanie kanałów by dostawać powiadomienia? Nie no, Eltenowy YT najlepszy przecież :P

--
Previous 22 / 75 Next