Forum

Księga zażaleń

Integracja Eltenowiczów

Previous 15 / 75 Next

daszekmdn

#281 ·

Chodzi o weryfikację umożliwiającą m.in przesyłanie filmów dłuższych niż 15 minut i kilka innych rzeczy. Bez tego nie przeskoczysz bariery.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

midzi

#282 ·

O, ciekawe. U mnie nic, a zdecydowanie dłuższe filmy niż 15 minut lecą na kanał Tyflopodcastu.

daszekmdn

#283 ·

Jest też możliwa weryfikacja po prostu na podstawie ilości przesyłanych filmów i aktywności. Kiedyś wystarczył SMS, więc jak wówczas uruchamiałeś kanał i wrzucałeś regularnie przez wszystkie lata do teraz, to problemu nie ma. Kanał o którym mówię nie był aktywny jakiś dłuższy czas i dlatego pewnie to się stało, ale ogarnęło się na całe szczęście przez weryfikację na bazie ilości treści bo YT chyba załapał, że tu już było wrzucane sporo kiedyś.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Monte

#284 ·

Dzisiaj strasznie chciało mi się spać. Poza tym między godziną czwartą a piątą rano obudził mnie deszcz.
Give me a sign.

Monte

#285 ·

W tym tygodniu mało kiedy byłam wyspana, dużo się działo. Mam już dosyć.
Give me a sign.

daszekmdn

#286 ·

1 likes
Eee, gdyby mogło dużo się dziać nawet kosztem niewyspania, to bym na to przystał. Dosypiał bym w przerwach między jednym dzianiem a drugim.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

markus1234

#287 ·

Przegraliśmy z Finlandią 2 do 1. Wielka szkoda, że nie udało się wyrównać do 2 do 2.

daszekmdn

#288 ·

1 likes
Nic nowego. Polska piłka, śmiech na sali. Od lat już nie oglądam.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

MarOlk

#289 ·

1 likes
Podniecanie się polską piłką nożną to jak kąpiel w basenie z kolorowymi kulkami w wieku 30 lat. No po prostu w pewnym wieku już kurwa nie wypada...

djdenismusic

#290 ·

Znowu straciłem bliską mi osobę. Kurwa ile jeszcze?

EugeniuszPompiusz

#291 ·

Edited
@Markus, z reguły my "obalamy finlandię" dziś finlandia... wiecie sami... czas zmienić "łódkę" :P
Sygnaturka.: "That seems to point up a significant difference between Europeans and Americans. A European says: 'I can't understand this, what's wrong with me?' An American says: 'I can't understand this, what's wrong with him?'" TERRY PRATCHETT

skrzypenka

#292 ·

K**wa, zmęczona jestem, już mam dosyć. Jeszcze mnie uczniowie jakimiś gównami katarami i innymi zarażają. :/
Große Operndiva?

Monte

#293 ·

Wczoraj naprawdę się wkurzyłam. Nigdzie nie mogę znaleźć kosmetyczki z przegrudkami. W dodatku w tych sklepach wszystko plastikowe i rozwali się błyskawicznie.
Give me a sign.

markus1234

#294 ·

Samsung na androidzie 15 ma błąd w trakcie odblokowywania telefonu. Dość często w trakcie przeciągania dwoma palcami w celu jego odblokowywania otwiera się aplikacja aparatu, zamiast ekranu głównego OneUI. Piszę o tym tutaj dlatego, że mojej mamie wyskoczyła też aktualizacja do androida 15, i nie wiem, czy uaktualnić jej telefon, czy zostawić przy androidzie 14. Sam niestety uaktualniłem do androida 15, i teraz morduję się z problemem przy odblokowaniu telefonu. Dodam, że moja mama ma Samsunga A15 5G, ja natomiast mam Samsunga M15 5G. Nie chciałbym, żeby gdy zaktualizuję mamie tego androida, to żeby ona narzekała, że ma problem z odblokowaniem telefonu.

wrzos33

#295 ·

Oo mam podobny problem, z tym, że u mnie otwiera się aplikacja telefon. Strasznie mnie to drażni.

-- (markus1234):
Samsung na androidzie 15 ma błąd w trakcie odblokowywania telefonu. Dość często w trakcie przeciągania dwoma palcami w celu jego odblokowywania otwiera się aplikacja aparatu, zamiast ekranu głównego OneUI. Piszę o tym tutaj dlatego, że mojej mamie wyskoczyła też aktualizacja do androida 15, i nie wiem, czy uaktualnić jej telefon, czy zostawić przy androidzie 14. Sam niestety uaktualniłem do androida 15, i teraz morduję się z problemem przy odblokowaniu telefonu. Dodam, że moja mama ma Samsunga A15 5G, ja natomiast mam Samsunga M15 5G. Nie chciałbym, żeby gdy zaktualizuję mamie tego androida, to żeby ona narzekała, że ma problem z odblokowaniem telefonu.

--

EugeniuszPompiusz

#296 ·

Wszechwładna potrzebo modernizacji wszystkiego, co się rusza.
Nieustający pędzie do zmian, uatrakcyjniania szat graficznych.
Pokuso ciągłej zmiany ukrytej za fasadą poprawy funkcjonalności.
Wiesz co? Prostuj banany i pompuj kebaba, bo od teraz Bezprawnik i servisy grupy spiders nie działają w Eltenowym interfejsie blogów.
A taki był ładny, amerykanski :P
Sygnaturka.: "That seems to point up a significant difference between Europeans and Americans. A European says: 'I can't understand this, what's wrong with me?' An American says: 'I can't understand this, what's wrong with him?'" TERRY PRATCHETT

Monte

#297 ·

Telefon mi się psuje. Używany cztery lata. Nie jestem pewna, czy już wymieniać, czy czekać jeszcze rok.
Give me a sign.

Zuzler

#298 ·

1 likes
Ekhem, a może naprawić?

daszekmdn

#299 ·

Często w takim przypadku kwota, którą trzeba dać za naprawę przewyższa realną wartość danego urządzenia. Nieraz lepiej dopłacić z 3 stówki i mieć nowy lepszy telefon.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djdenismusic

#300 ·

Dokładnie. A prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach telefon, który będzie spełniał podstawowe założenia przeciętnego korzystania z smartfonowych dobrodziejstw można dorwać za mniej niż 1000 zł.
Previous 15 / 75 Next