Forum

Księga pochwał

Integracja Eltenowiczów

Previous 60 / 60

Pitef

#1181 ·

Będzie hałas w pokoju, przerabiałem to.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

DJGraco

#1182 ·

Wiem, i to biorę pod uwagę. Natomiast nie będzie on u mnie chodzić 24 na dobę

zywek

#1183 ·

A macie własne mieszkanie czy tam dom?

Adasadula

#1184 ·

Super próba za mną ;), przy okazji wypite sporo zimnego kompotu (Truskawkowego, nie makowego) und ogólnie świetny dzień :).

Monte

#1185 ·

Ja miałam dziś koktail bananowo-truskawkowy.
Give me a sign.

Postukujacy

#1186 ·

1 likes
Wczoraj klimatyzacja zainstalowana, a od dziś i jutro jeszcze strrraszniejszy upał. Jak to się ładnie zbiegło w czasie ;)
INFP

Natalia2000

#1187 ·

1 likes
Ja mam taki ostatnio codziennie, pycha.
-- (Monte):
Ja miałam dziś koktail bananowo-truskawkowy.

--

Monte

#1188 ·

1 likes
Dzisiaj obudziłam się o czwartej i udało mi się zrobić nowe nagranie! :)
Give me a sign.

Kuba12565

#1189 ·

1 likes
piękny dzień na działce, basen, relax, i pyszne ciasto, kopiec bananowy. i cisza i spokuj.
"Hatsune Miku is simply the best! I'm completely obsessed—listening to her music is my absolute passion!

skrzypenka

#1190 ·

9 likes
Obroniłam pracę magisterską na szóstkę. Teraz mogę iść na zasłużone wakacje. :)
Große Operndiva?

Monte

#1192 ·

Grrrratulacje Lindziu! Wiedziałam, że dasz radę!
Give me a sign.

Kuba12565

#1193 ·

gratulacje serdeczne.
"Hatsune Miku is simply the best! I'm completely obsessed—listening to her music is my absolute passion!

wrzos33

#1194 ·

Wspaniale! Brawo! Gratuluję, podziwiam i cieszę się z Twojego sukcesu

djsenter

#1195 ·

2 likes
Super!
Spędzam cudowne kilka ostatnich dni w Wielkopolsce.
Senter San

Kat

#1196 ·

3 likes
Wczoraj Zuzia miała swój pierwszy pokaz solowy na kole. Wzruszyłam się niesamowicie, kiedy wszyscy ją oklaskiwali. Choć nie obyło się bez drobnych wpadek - spadający wianek, to i tak zrobiła ogromne wrażenie na publiczności, a do tego poradziła sobie z trudnościami. Poza solowym pokazem miała też pokaz grupowy na kole i na rurce i ten rurkowy okazał się ekstremalnie trudny i wcale nie chodzi o figury, a o warunki - rurki się spociły, więc dziewczynom utrzymać się na nich było bardzo ciężko, ale żadna na szczęście nie spadła, a to świadczy o ich umiejętnościach, szczególnie tych technicznych.
Dodam też, że od lipca moja akrobatka dołącza do grupy reprezentacyjnej pole dance, a od września - do aerialowej.
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("

skrzypenka

#1197 ·

Dziękuję wam bardzo kochani. Dopiero teraz czuję, jak schodzi ze mnie stres.
Kat, gratulacje dla córci. :)
Große Operndiva?
Previous 60 / 60