Forum

Księga pochwał

Integracja Eltenowiczów

Previous 51 / 60 Next

Julitka

#1001 ·

A żeby chleb z niejednego pieca móc zjeść, trzeba najpierw za chlebem się mocno rozejrzeć. :)
-- (Paulinux):
ciężki kawałek chleba to wypominanie innym chleba. Ale wiedzą to tylko ci, co z niejednego pieca chleb jedli.

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

MarOlk

#1002 ·

5 likes
Żeby z niejednego pieca chleb jeść, trzeba swoimi ręcami na chleb zarabiać, ale i tak warto pracować z chlebkiem, bo przecież nie samym chlebem człowiek żyje.

Julitka

#1003 ·

Albo wręcz "swoimi ręcami chleb zarabiać". :)
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

daszekmdn

#1004 ·

Edited
Najpierw to se trzeba dobry chlebak kupić :D. Ale aby kupić chlebak, trzeba zarobić na chleb robiąc ten chleb. Bez chlebaka chleb się spieprzy, więc koło się zamyka. Co było pierwsze, jajko czy kura xD.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Julitka

#1005 ·

A ja chlebaka nie mam w mieszkaniu i chleb w porządku, nie pleśnieje. Ale dobra, offtop sięgnął księżyca. Rano było kiepsko, a teraz już jest fajnie. Polepszyło mi się fizycznie, tylko głodna jestem, a tu jeszcze nie czas na obiad.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

MarOlk

#1006 ·

5 likes
Na obiad pewnie chleb :P

Julitka

#1007 ·

Nie. Chleb na kolację. Na obiad wątróbka. :)
-- (MarOlk):
Na obiad pewnie chleb :P

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

DJGraco

#1008 ·

Ja na obiad mam botwinkę ale akurat tak średnio lubię. No ale to księga pochwał, więc w sumie nie tutaaaaaaj. Więc napiszę, że grill szykuje się w sobotę.

daszekmdn

#1009 ·

1 likes
W chlebie 🤣
-- (Julitka):
Nie. Chleb na kolację. Na obiad wątróbka. :)
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

guliwer

#1010 ·

Wątróbka najlepsza z chlebem:)

-- (daszekmdn):
W chlebie 🤣
-- (Julitka):
Nie. Chleb na kolację. Na obiad wątróbka. :)


--

Julitka

#1011 ·

A nie, bo z cebulką i jabłkiem.
-- (guliwer):
Wątróbka najlepsza z chlebem:)

-- (daszekmdn):
W chlebie 🤣
-- (Julitka):
Nie. Chleb na kolację. Na obiad wątróbka. :)


--

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Zuzler

#1012 ·

A ja mam chlebak, a chleb i tak pleśnieje.

DJGraco

#1013 ·

Edited
A z jakiego materiału go masz? Bo podobno materiałchlebaka ma znaczenie Inna sprawa, zależy ile dni ten chleb stoi. Jak pleśnieje po tygodniu to chyba, jest normalne.

Paulinux

#1014 ·

2 likes
Łatwość, z jaką przychodzi mi nakłonienie Was wszystkich do rozmowy o chlebie albo np. nicku Julitka podniosła mi właśnie samoocenę xD
Happy hacking

guliwer

#1015 ·

No tak i z chlebem:)
Wiadomo że nie sama wątróbka z chlebem.
Chociaż ja wolę wątróbkę z cebulką, chlebem i ogórkiem kiszonym.

-- (Julitka):
A nie, bo z cebulką i jabłkiem.
-- (guliwer):
Wątróbka najlepsza z chlebem:)

-- (daszekmdn):
W chlebie 🤣
-- (Julitka):
Nie. Chleb na kolację. Na obiad wątróbka. :)


--

--

--

zywek

#1016 ·

O matko, dobrą wątróbkę to w ogóle trudno zrobić.

Zuzler

#1017 ·

Łe nieprawda. Prościutko.

Julitka

#1018 ·

1 likes
Pajper uporządkował wreszcie księgi w betatestach i to jest fajne. I zrobiłam dzisiaj trening mimo kiepskiego samopoczucia.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

skrzypenka

#1019 ·

3 likes
Byliśmy w Lublinie z dzieciakami. Bardzo pięknie im wyszło, nawet zostałam pochwalona za akompaniament od kilku osób. :D
Große Operndiva?

Monte

#1020 ·

1 likes
Przez jakiś czas nie miałam co czytać, a wczoraj dostałam tyle książek, że nie wiem od czego zacząć. :D
Give me a sign.
Previous 51 / 60 Next