Forum

Jasełka

Wątki archiwalne

lalar123

#1 ·

Witam. W tamtym roku były jasełka i w tym roku chcemy je z organizować. Przepraszam jeśli w złym forum to wkleiłem. Kto chciał by w nich wystąpić, zapraszam w wiadomości na prv ewentualnie się zdzwonimy. To tyle. Acha, jak będzieie na jasełkach jako widownia prosimy założyć słuchawki lób włączyć T.Z.W. Push tu talk bo ostatnio ktoś się nie wyciszył i zwrota była że hej. Miłego dnia.
Cholerne wstrętne sample w suno!

daszekmdn

#2 ·

Edited
Zwrotkę można załatwić kanałem kontrolowanym wybierając kto może mówić, a kto nie. Kiedy planowane te jasełka? Jakoś więcej info by się przydało ogólnie.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

lalar123

#3 ·

Dwódziestego drugiego gródnia. Narazie będą próby i szukanie osób które chciały by wystąpić.
Cholerne wstrętne sample w suno!

Zuzler

#4 ·

No to taka podpowiedź ode mnie - następnym razem wrzućcie ogłoszenie szybciej, najlepiej dobry miesiąc przed wydarzeniem. Będziecie mieć choćby czas na kilka prób z udziałem wszystkich zainteresowanych.

lalar123

#5 ·

Ale my sami niewiedzieliśmy czy będą jasełka . Niestety. Zwłaszcza, że michał jest tajemniczy aż do gródnia. Teraz już więm wszystko będzie to 23 gródnia o osiemnastej. będzie utworzony kanał i zapraszamy wszystkich.
Cholerne wstrętne sample w suno!

lalar123

#6 ·

Poza tym, jakbym pwiedział miesiąc wcześniej, a jasełka się nie odbyły by bo no niewiem to dopiero był by problem.
Cholerne wstrętne sample w suno!

Zuzler

#7 ·

No wiesz... Mógłbyś je równiez spróbować zorganizować na własną rękę.

Zuzler

#8 ·

Edited
Poza tym spokojnie, mówię przecież "w przyszłości".