Forum

Wiercenie

W domu

MrT

#1 ·

Czy dajcie radę wiercić dziury w ścianie? Ja mam problem aby utrzymać wiertarkę pod odpowiednim kątem do ściany. A jeszcze jak mi gdzieś zejdzie todostaję szału :) Wywiercenie dwóch dziur na pólkę staje się niemożliwe.

daszekmdn

#2 ·

Daję radę. Jedyna trudność to żeby były w tożsamej lokalizacji tj prosto obok siebie a nie po skosie.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Pitef

#3 ·

Tutaj niestety musisz chyba mieć jakikolwiek punkt odniesienia wg którego będziesz wiercił. Deska odpowiedniej długości, miara, kawał pręta czy jeszcze coś.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

MrT

#4 ·

Ale tak na wyczucie dajecie radę trzymać wiertarkę pod kątem 90 stopni? Może powinienem potrenować :)

daszekmdn

#5 ·

Czy pod kątem to nie wiem. Bardziej, by po prostu wywiercić odpowiednio i się nie posypało :D.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

nietoperz

#6 ·

Witam ja się nie biore za wiercenie w ścianie bo niewiem jak idą kable w ścianie i nie chciałbym jakiegoś przewiercić