Witam!
Tak jak napisałam, to przeglądarkowa gra w klimacie RPG.
Wydaje mi się ona być dostępna, ale trudno coś stwierdzić po godzinie grania.
Logowanie jest zbyt trudne, bo pojawiają się kody recaptcha, chyba tak się to pisze.
Po zaznaczeniu nie jestem robotem dostajemy zadanie obrazkowe, lub dźwiękowe, gdzie pojawiają się często całe zdania po Angielsku, mówione zbyt szybko i trudno zapamiętać, co powiedziano i tak jak ja miałam problem z zapisem tego, co usłyszałam.
Po zarejestrowaniu otwiera nam się całkiem duży świat, w którym jeszcze nie wiem co z czym się je, ale Wy może macie chęć na jakąś ciekawą gierkę RPG.
https://vallheru.eu
Tak jak napisałam, to przeglądarkowa gra w klimacie RPG.
Wydaje mi się ona być dostępna, ale trudno coś stwierdzić po godzinie grania.
Logowanie jest zbyt trudne, bo pojawiają się kody recaptcha, chyba tak się to pisze.
Po zaznaczeniu nie jestem robotem dostajemy zadanie obrazkowe, lub dźwiękowe, gdzie pojawiają się często całe zdania po Angielsku, mówione zbyt szybko i trudno zapamiętać, co powiedziano i tak jak ja miałam problem z zapisem tego, co usłyszałam.
Po zarejestrowaniu otwiera nam się całkiem duży świat, w którym jeszcze nie wiem co z czym się je, ale Wy może macie chęć na jakąś ciekawą gierkę RPG.
https://vallheru.eu