Witam wszystkich, czy ktoś oglądał Euro? Jeżeli tak, prosimy o podzielenie się informacjami na temat okresu euro
Czasami oglądam, ale częściej sprawdzam same wyniki meczów, szkoda, że Słowacja nie wygrała wczoraj na przykład.