Forum

Euro 2024

Wątki archiwalne

pollyanna

#1 ·

Witam wszystkich, czy ktoś oglądał Euro? Jeżeli tak, prosimy o podzielenie się informacjami na temat okresu euro
“We do not lack ability. We just lack courage. It all comes down to courage.”

balteam

#2 ·

Czasami oglądam, ale częściej sprawdzam same wyniki meczów, szkoda, że Słowacja nie wygrała wczoraj na przykład.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

pollyanna

#3 ·

Jakie mecze oglądasz, jeśli tak?
“We do not lack ability. We just lack courage. It all comes down to courage.”

balteam

#4 ·

Różne, jak grała Polska, to Polski, teraz zależy jak mi się chce.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

pollyanna

#5 ·

Tuwska runda zakończyła się wieloma meczami wartymi obejrzenia