zamiast brave wpisałem 1 no i teraz jak nacisne 1 po tabulatorze to mówi najpierw że nie ma nic pod tym klawiszem a potem dpoiero hp heh no i jak walcze z wrogiem a inni wkoło są to jak patrzyć gdzie ten 1 stoi? jak tab nacisne to na drugiego przejde
do 7 lv ta walka będie tak wyglądać że daje na mobie tabulator i spacje i nic poza podejściem? 0 uników itd? jak moge sprawdzić ile mi miecz daje? jest krutka rozpiska w helpach ale z poziomu gry? No i cośtam ciężko z ekspieniem
Eee? Jeszcze raz: zabicie gracza na drodze powoduje, że jak wejdziesz do miasta to zabiją cię strażnicy, jednak sąmapy, gdzie zabijanie graczy jest dozwolone.
no dobra ale co tak naprawde tu w walce sie robi? no bo jak narazie to wsumie nic chyba? potem co moge robić? no i jak sobie radzisz z tym, że jak sie ruszasz to nvda ci nie czyta twojego i wroga hp? mi wolno coś czyta pod r bym musiał odskoczyć sprawdzić i wrucić