no nic nie dał
pytania:
1 ile można mieć postaci na jednym koncie
2 jakie są klasy
do wyboru przy rejestracji jest
summoner, warrior, hunter i master
a w umiejętnościach w helpach opis jst klas:
summoner, mag war i hunter
1 ile można mieć postaci na jednym koncie
2 jakie są klasy
do wyboru przy rejestracji jest
summoner, warrior, hunter i master
a w umiejętnościach w helpach opis jst klas:
summoner, mag war i hunter
1. jedną
2. Są klasy: mag, wojownik, przywoływacz i łowca w nowym świecie cztery koloejne, ale nwm jakie
2. Są klasy: mag, wojownik, przywoływacz i łowca w nowym świecie cztery koloejne, ale nwm jakie
no dobra a jako grający człek powiedz coś o tych klasach? czy jest tak jak w większości grach ze wojownik
proponowany dla nowych? w ogule czy są tam kanały różnojęzyczne?
proponowany dla nowych? w ogule czy są tam kanały różnojęzyczne?
Powiem tak:
Wojak jest spoko, moja pierwsza postac to yl wlasnie wojak.
Mag jest typowym jolo-wpierdolo ze tak powiem, ale trudny z powodu takiego ze trzeba miliony wydawac
na mikstury
Huntera i summonera jeszcze nie testowalem
Wojak jest spoko, moja pierwsza postac to yl wlasnie wojak.
Mag jest typowym jolo-wpierdolo ze tak powiem, ale trudny z powodu takiego ze trzeba miliony wydawac
na mikstury
Huntera i summonera jeszcze nie testowalem
Masz plik input.ini gdzie mozesz przemapowac wszystko. Jak cos mnie w grze znajdziesz jako Gushasad
@nuno69, mam szacunek i rozumiem że nie każdy. Ale po pierwsze, do linków na medze mogą dawać update do
aktualnych na stronie i zrobić stronę w j. angielskim. Skoro grę zrobili, to co, tak im wielce trudno
i stronę napisać? Nawet głupim google translate ale jak kolwiek.
aktualnych na stronie i zrobić stronę w j. angielskim. Skoro grę zrobili, to co, tak im wielce trudno
i stronę napisać? Nawet głupim google translate ale jak kolwiek.
ok, a jak w tym pliku się to przerabia?
nie kummam za bardzo tego systemu w tej grze.
na swampie jakoś czytelniej było;P
nie kummam za bardzo tego systemu w tej grze.
na swampie jakoś czytelniej było;P
w ogule gry nie kumam jak tam sie walczy?
chyba tabulatorem namierzam wroga i jak spacje nacisne to automatycznie walcze czy jak?
chyba tabulatorem namierzam wroga i jak spacje nacisne to automatycznie walcze czy jak?
Nie nie, tabulatorem wybierasz cel, prawym kontrolem lockujesz i spacją atakujesz. Zalecam też lazic
na boki i nne tego typu operacje, pomaga
na boki i nne tego typu operacje, pomaga