Nie wierzę, że nikt o tej świetnej grze nie zrobił wątku, ale nie ważne.
The Return Of The King to chińskie MMORPG, w którym mamy już jednak angielskie tłumaczenie.
Nie jest to gra pokroju śmiesznawego Redspota gdzie tylko latamy i zabijamy ludzi.
Tutaj czuć, że twórcy inspirowali się mocno World Of Warcraft od Blizzarda, widać to chociażby na przykładzie
celowania jak i samego sterowania grą.
W grze mamy dostępne 4 klasy, które potem ewoluują w swoje mocniejsze odpowiedniki.
Na poziomie 50 mamy możliwość zwiedzić "Nowy Świat" czyli nową instancję, gdyż granie na starych mapkach
może być po kilkuset godzinach nudne.
Teraz coś o systemie ekwipunku: ekwipunek opiera się na systemie wad i zalet, czyli mamy dajmy nato
pierścień, dający +0.4 do fizycznego ataku i +0,3 do obrony magicznej, a nam w danym momencie może przydać
się pierścień który podwyższa nam tylko obronę magiczną, ale o +0,7
W grze mamy w pełni rozwinięty system mountów czyli wszelkie niedźwiedzie, i wszystko na czym da się
jeździć.
Mamy również system pupili które pomagają nam w walce, jednak ja nie lubię ich AI, włażą mi pod nogi,
a tu jest system kolizji, jak w porządnych grach, czyli jak nam coś na drodze stoi to nie przejdziemy.
Na Nowym Świecie system umiejętności staje się podobny do tego znanego z Wiedźmina, czyli mamy drzewko
w którym rozwijamy poszczególne aspekty.
Gra ma również wsparcie dźwięku 3D przez HRTF.
Sekcja Download
Główny plik gry
ROTK wersja: 1.2.45
https://yadi.sk/d/Zo2lnslx3KnnC8
Patche, poprawki, tłumaczenia
Brak
Podcasty
ROTK, odcinek 1
https://yadi.sk/d/FWNPdjnR3Kno5S
ROTK: Odcinek2
https://yadi.sk/d/rv2KQ9ta3KoR4y