Forum

Księga pochwał 2024

Wątki archiwalne

Previous 25 / 33 Next

Zuzler

#481 ·

To ja jednak wolę mój gienialny pomysł. Lodówka turystyczna byłaby zdecydowania za mała na to, co ja trzymam w zamrażarze w trzech szufladach, a tych wkładów i tak nie miałabym gdzie schłodzić, chyba że tylko w lodówce, bo zamrażarkę na ogół mam wypchaną pod korek.

daszekmdn

#482 ·

2 likes
Wakaaaacje, morza szum, tylko mew mało.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Zuzler

#483 ·

Zobaczyły kota i sruuu... ;)

camila

#484 ·

3 likes
Kupiłam sobie wisior z wilkiem i prawilną, srebrną obrączkę, bo ta, którą miałam okazała się straszliwie trefna i brzydka. Zadowolona jestem ;)
ENFP

Puszkin

#485 ·

5 likes
Ogromne pokłady szczęścia dziś we mnie. Już dawno nie miałem tak dobrego nastroju.

markus1234

#486 ·

Edited
Pochwalę się tym, że dzisiaj kupiłem sobie nowy budzik z podświetleniem. Jest on kwadratowy, koloru zielonego, i nawet głośno tyka. Jestem zadowolony. Kosztował mnie on tylko 15 złotych, a kupiłem go dlatego, ponieważ budzik podobny, który wcześniej miałem, się zepsuł, i byłem zmuszony kupić nowy.

DJGraco

#487 ·

A na alarm jest takie piiipiiipiiiipiiiip tak?

daszekmdn

#489 ·

2 likes
A ja mimo kompletnego mentalnego downgrade trzymam się jak kolwiek, i mam ze sobą świetne towarzystwo. Serio, przyjaciele, których spotkamy live dają najwięcej. Teraz chwila chilloutu u mnie, później Świnoujście, a następnie może Kraków? :)
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Zuzler

#490 ·

E, ale na okolice 2 weekendu sierpnia proszę wrócić. ;)

cinkciarzpl

#491 ·

1 likes
Zapraszam w takim razie do Gdańska na Olszynkę. Mewy budzą już od 4, a kotów pod dostatkiem i tulnych. Tylko myszów niszczyć nie chcą, choć siła ich. Zamiast tego oddają się żebractwu i nieustannym potyczkom o terytorium i samice. Ale tym, co już sprowadza je zupełnie na drogę ku zgubie, jest kocimiętka u sąsiada. :D

-- (daszekmdn):
Wakaaaacje, morza szum, tylko mew mało.

--
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

daszekmdn

#492 ·

2 likes
Najlepsze towarzystwo, morze, dzika plaża, tak to mogę żyć. po to jeszcze tutaj trwam.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

lwica

#493 ·

Ten tydzień również obfitował w miłe wydarzenia. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Zuzler

#494 ·

1 likes
Ten tydzień obfitował w miłą Olę. :) I był to bardzo udany tydzień.

Monte

#495 ·

Wczoraj kupiłam nowe słuchaweczki! :)
Give me a sign.

Kat

#496 ·

Bo wszystkie mewy są w Koszalinie. Latające szczury jedne.
-- (daszekmdn):
Wakaaaacje, morza szum, tylko mew mało.

--
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("

daszekmdn

#497 ·

Edited 1 likes
Mimo, że zjazdy, problem spisać kilka słów, to znów witam w Krakowie. To miasto daje mi siłę na życie. Nie wiem co ma w sobie. Nie muszę robić tu nic szczególnego, ważne, że jestem. Sentyment i wspomnienia. :) No i porzyczyłem rozsądną klawiaturę przez co w końcu piszę z Polskimi znakami bez bólu i cierpienia :D.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

camila

#498 ·

Hehe jeśli chciałbyś się spotkać to mów ;)
ENFP

daszekmdn

#499 ·

Ja rano wyjeżdżam już.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

cinkciarzpl

#500 ·

Do kiedy jestes?
-- (daszekmdn):
Mimo, że zjazdy, problem spisać kilka słów, to znów witam w Krakowie. To miasto daje mi siłę na życie. Nie wiem co ma w sobie. Nie muszę robić tu nic szczególnego, ważne, że jestem. Sentyment i wspomnienia. :) No i porzyczyłem rozsądną klawiaturę przez co w końcu piszę z Polskimi znakami bez bólu i cierpienia :D.

--
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.
Previous 25 / 33 Next