Forum

Księga zażaleń 2024

Wątki archiwalne

Previous 28 / 38 Next

sanklip

#541 ·

3 likes
Ludzie wciąż mnie zaskakują. I to w taki negatywny sposób. Mając lat 30, wyglądając teoretycznie na ogarniętych zachowują się jak idioci i nie przyswajają podstawowych spraw.
Sygnatura:

Cis najzieleńszy jest zimą;
ma zwyczaj śpiewać kiedy płonie.


Heilung -
"Norupo".

Milena132

#543 ·

Witaj w klubie. :(
-- (djdenismusic):
Źle. Bardzo źle.


--

camila

#544 ·

1 likes
Jestem coraz bardziej zamknięta w sobie i nie wiem z czego się to bierze, nawet wyjście do sklepu czy rozmowy ze współpracownikami są dla mnie trudne, mimo tego, że czuję się samotna na codzień to kontakty z innymi są coraz trudniejsze.
ENFP

mustafa

#545 ·

Dopamina.

-- (camila):
Jestem coraz bardziej zamknięta w sobie i nie wiem z czego się to bierze, nawet wyjście do sklepu czy rozmowy ze współpracownikami są dla mnie trudne, mimo tego, że czuję się samotna na codzień to kontakty z innymi są coraz trudniejsze.

--
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

camila

#546 ·

Edited
Może tak, może nie. Na papierze dopaminy mi nie brak :D ale tendencja spatkowa jest niepokojaca i sama to "wyplukanie" widze.
ENFP

daszekmdn

#547 ·

Znam.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

camila

#548 ·

Kazdy to chyba zna bardziej lub mniej
ENFP

daszekmdn

#549 ·

Edited 1 likes
Noż bzyczące k*rwiszony!
Pogryzły mnie całego, na łapach, nawet w dupę i na szyi.
Wściekły się dzisiaj czy co?
Nie ważne czy mam otwarte, czy zamknięte okno, czy śpię czy nie śpię, pełno tego ścierwa lata i spać nie idzie.
Ktoś mi mówił, bym se perfumem popsikał tam gdzie pożarły, to niby przestanie piec, a tu dupa! Na mnie nie działa.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djsenter

#550 ·

Współczuję, u nas w UK raczej nie gryzą, ale też mnie to nie dziwi o tyle, że za to jest w cholerę pająków :D
Senter San

Numernabis

#551 ·

Trzeba zakupić RAID lub BROS do kontaktu, są na buteleczki z płynem lub na takie "tabletki", wsuwa się taką tabletkę w szczelinę i do kontaktu, na 12 godzin wytrzymuje i w danym pomieszczeniu nie ma zwłaszcza komarów, działa, sprawdzone, przynajmniej u mnie :)
Jak bylłem nad jeziorem na wycieczce miałem ze sobą, u mnie w domku nie było komarów, bo miałem właśnie to ustrojstwo inni się drapali.
-- (daszekmdn):
Noż bzyczące k*rwiszony!
Pogryzły mnie całego, na łapach, nawet w dupę i na szyi.
Wściekły się dzisiaj czy co?
Nie ważne czy mam otwarte, czy zamknięte okno, czy śpię czy nie śpię, pełno tego ścierwa lata i spać nie idzie.
Ktoś mi mówił, bym se perfumem popsikał tam gdzie pożarły, to niby przestanie piec, a tu dupa! Na mnie nie działa.

--
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

cinkciarzpl

#552 ·

Kochają cię. XD

-- (daszekmdn):
Noż bzyczące k*rwiszony!
Pogryzły mnie całego, na łapach, nawet w dupę i na szyi.
Wściekły się dzisiaj czy co?
Nie ważne czy mam otwarte, czy zamknięte okno, czy śpię czy nie śpię, pełno tego ścierwa lata i spać nie idzie.
Ktoś mi mówił, bym se perfumem popsikał tam gdzie pożarły, to niby przestanie piec, a tu dupa! Na mnie nie działa.

--
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

djdenismusic

#553 ·

Ewentualnie lampy uv. Sam mam zamiar coś takiego kupić.
Choć nie mam pewności, czy to nie działa bardziej na muchy i inne wieksze tałatajstwo.
Swoją drogą,d źwięk smażonego owada we środku jest zacny xD

markus1234

#554 ·

Do jasnej cholery, jaki ja jestem kurde nieostrożny. Wsiadając do samochodu mojej cioci, wypadł mi mój telefon Samsung Galaxy A70 z kieszeni spodni, nie była ona zapinana. Teraz jest taki problem, że ekran jest pęknięty, nic nie wyświetla, i dotyk nie reaguje na gesty, bo próbowałem go odblokować i nie mogłem. Byłem w serwisie telefonów w Zielonej Galerii w Puławach, i za naprawę takiego czegoś życzą sobie 500 złotych, bo robią tylko na oryginalnych częściach, i powiedzieli mi panowie z serwisu, że nie polecają zamienników, bo są bardzo kiebskiej jakości. A za zamiennik życzą sobie 400 złotych. Pojebało ich za przeproszeniem z tymi cenami, ale niestety się na wymianę zgodziliśmy, i dopiero w środę będzie to zrobione. Jak ja wytrzymam bez muzyki z YouTubea do środy, bo zawsze rano lubiłem sobie coś puścić, żeby nie włączać komputera, to włączałem sobie z telefonu. A telefon wypadł na ulicę, i być może ktoś po nim przejechał, albo moja ciocia przejechała po nim. Upadł ekranem do dołu niestety. To tyle. Nie polecam zepsutych ekranów w telefonach i tych choreldarnych cen!

Numernabis

#555 ·

Te UV to właśnie na muchy.
Te do kontaktu wydzielają jakiś zapach, coś czego komary nie lubią, dla nas niewyczuwalny.
To znaczy są bezzapachowe i wówczas faktycznie nic nie czuć, a są o zapachu cytryny i inne i wówczas czuć delikatnie w pomieszczeniu ten zapach.
Ja to stosuję już od lat i to te na tabletki bo wychodzi taniej :) no i wiem , że muszę codziennie wymieniać, a te w łynie nie wiem ile pozostało do końca i kiedy wymieniać.
-- (djdenismusic):
Ewentualnie lampy uv. Sam mam zamiar coś takiego kupić.
Choć nie mam pewności, czy to nie działa bardziej na muchy i inne wieksze tałatajstwo.
Swoją drogą,d źwięk smażonego owada we środku jest zacny xD

--
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

Zuzler

#556 ·

1 likes
Nie polecam braku szkła ochronnego albo porządnego etujacza na telefonie.

markus1234

#557 ·

Etui i szkło na telefonie było, ale nie wiem, czy po tej wymianie będę miał znowu szkło hartowane, czy będzie bez szkła, zapomniałem niestety spytać.

-- (Zuzler):
Nie polecam braku szkła ochronnego albo porządnego etujacza na telefonie.

--

zywek

#558 ·

Ale tego nie musisz mieć włączonego przez cały dzień, starczy na noc i tego płynu nam starczyło na miesiąc jak był podlączony od 20 do rana.

daszekmdn

#559 ·

No chociaż ktoś... ;)
-- (cinkciarzpl):
Kochają cię. XD
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Monte

#560 ·

2 likes
Ale ukrop!
Give me a sign.
Previous 28 / 38 Next