3 likes
Ludzie wciąż mnie zaskakują. I to w taki negatywny sposób. Mając lat 30, wyglądając teoretycznie na ogarniętych zachowują się jak idioci i nie przyswajają podstawowych spraw.
1 likes
Źle. Bardzo źle.
1 likes
Jestem coraz bardziej zamknięta w sobie i nie wiem z czego się to bierze, nawet wyjście do sklepu czy rozmowy ze współpracownikami są dla mnie trudne, mimo tego, że czuję się samotna na codzień to kontakty z innymi są coraz trudniejsze.
Dopamina.
-- (camila):
Jestem coraz bardziej zamknięta w sobie i nie wiem z czego się to bierze, nawet wyjście do sklepu czy rozmowy ze współpracownikami są dla mnie trudne, mimo tego, że czuję się samotna na codzień to kontakty z innymi są coraz trudniejsze.
--
-- (camila):
Jestem coraz bardziej zamknięta w sobie i nie wiem z czego się to bierze, nawet wyjście do sklepu czy rozmowy ze współpracownikami są dla mnie trudne, mimo tego, że czuję się samotna na codzień to kontakty z innymi są coraz trudniejsze.
--
Edited
Może tak, może nie. Na papierze dopaminy mi nie brak :D ale tendencja spatkowa jest niepokojaca i sama to "wyplukanie" widze.
Edited
1 likes
Noż bzyczące k*rwiszony!
Pogryzły mnie całego, na łapach, nawet w dupę i na szyi.
Wściekły się dzisiaj czy co?
Nie ważne czy mam otwarte, czy zamknięte okno, czy śpię czy nie śpię, pełno tego ścierwa lata i spać nie idzie.
Ktoś mi mówił, bym se perfumem popsikał tam gdzie pożarły, to niby przestanie piec, a tu dupa! Na mnie nie działa.
Pogryzły mnie całego, na łapach, nawet w dupę i na szyi.
Wściekły się dzisiaj czy co?
Nie ważne czy mam otwarte, czy zamknięte okno, czy śpię czy nie śpię, pełno tego ścierwa lata i spać nie idzie.
Ktoś mi mówił, bym se perfumem popsikał tam gdzie pożarły, to niby przestanie piec, a tu dupa! Na mnie nie działa.
Współczuję, u nas w UK raczej nie gryzą, ale też mnie to nie dziwi o tyle, że za to jest w cholerę pająków :D
Trzeba zakupić RAID lub BROS do kontaktu, są na buteleczki z płynem lub na takie "tabletki", wsuwa się taką tabletkę w szczelinę i do kontaktu, na 12 godzin wytrzymuje i w danym pomieszczeniu nie ma zwłaszcza komarów, działa, sprawdzone, przynajmniej u mnie :)
Jak bylłem nad jeziorem na wycieczce miałem ze sobą, u mnie w domku nie było komarów, bo miałem właśnie to ustrojstwo inni się drapali.
-- (daszekmdn):
Noż bzyczące k*rwiszony!
Pogryzły mnie całego, na łapach, nawet w dupę i na szyi.
Wściekły się dzisiaj czy co?
Nie ważne czy mam otwarte, czy zamknięte okno, czy śpię czy nie śpię, pełno tego ścierwa lata i spać nie idzie.
Ktoś mi mówił, bym se perfumem popsikał tam gdzie pożarły, to niby przestanie piec, a tu dupa! Na mnie nie działa.
--
Jak bylłem nad jeziorem na wycieczce miałem ze sobą, u mnie w domku nie było komarów, bo miałem właśnie to ustrojstwo inni się drapali.
-- (daszekmdn):
Noż bzyczące k*rwiszony!
Pogryzły mnie całego, na łapach, nawet w dupę i na szyi.
Wściekły się dzisiaj czy co?
Nie ważne czy mam otwarte, czy zamknięte okno, czy śpię czy nie śpię, pełno tego ścierwa lata i spać nie idzie.
Ktoś mi mówił, bym se perfumem popsikał tam gdzie pożarły, to niby przestanie piec, a tu dupa! Na mnie nie działa.
--
Kochają cię. XD
-- (daszekmdn):
Noż bzyczące k*rwiszony!
Pogryzły mnie całego, na łapach, nawet w dupę i na szyi.
Wściekły się dzisiaj czy co?
Nie ważne czy mam otwarte, czy zamknięte okno, czy śpię czy nie śpię, pełno tego ścierwa lata i spać nie idzie.
Ktoś mi mówił, bym se perfumem popsikał tam gdzie pożarły, to niby przestanie piec, a tu dupa! Na mnie nie działa.
--
-- (daszekmdn):
Noż bzyczące k*rwiszony!
Pogryzły mnie całego, na łapach, nawet w dupę i na szyi.
Wściekły się dzisiaj czy co?
Nie ważne czy mam otwarte, czy zamknięte okno, czy śpię czy nie śpię, pełno tego ścierwa lata i spać nie idzie.
Ktoś mi mówił, bym se perfumem popsikał tam gdzie pożarły, to niby przestanie piec, a tu dupa! Na mnie nie działa.
--
Ewentualnie lampy uv. Sam mam zamiar coś takiego kupić.
Choć nie mam pewności, czy to nie działa bardziej na muchy i inne wieksze tałatajstwo.
Swoją drogą,d źwięk smażonego owada we środku jest zacny xD
Choć nie mam pewności, czy to nie działa bardziej na muchy i inne wieksze tałatajstwo.
Swoją drogą,d źwięk smażonego owada we środku jest zacny xD
Do jasnej cholery, jaki ja jestem kurde nieostrożny. Wsiadając do samochodu mojej cioci, wypadł mi mój telefon Samsung Galaxy A70 z kieszeni spodni, nie była ona zapinana. Teraz jest taki problem, że ekran jest pęknięty, nic nie wyświetla, i dotyk nie reaguje na gesty, bo próbowałem go odblokować i nie mogłem. Byłem w serwisie telefonów w Zielonej Galerii w Puławach, i za naprawę takiego czegoś życzą sobie 500 złotych, bo robią tylko na oryginalnych częściach, i powiedzieli mi panowie z serwisu, że nie polecają zamienników, bo są bardzo kiebskiej jakości. A za zamiennik życzą sobie 400 złotych. Pojebało ich za przeproszeniem z tymi cenami, ale niestety się na wymianę zgodziliśmy, i dopiero w środę będzie to zrobione. Jak ja wytrzymam bez muzyki z YouTubea do środy, bo zawsze rano lubiłem sobie coś puścić, żeby nie włączać komputera, to włączałem sobie z telefonu. A telefon wypadł na ulicę, i być może ktoś po nim przejechał, albo moja ciocia przejechała po nim. Upadł ekranem do dołu niestety. To tyle. Nie polecam zepsutych ekranów w telefonach i tych choreldarnych cen!
Te UV to właśnie na muchy.
Te do kontaktu wydzielają jakiś zapach, coś czego komary nie lubią, dla nas niewyczuwalny.
To znaczy są bezzapachowe i wówczas faktycznie nic nie czuć, a są o zapachu cytryny i inne i wówczas czuć delikatnie w pomieszczeniu ten zapach.
Ja to stosuję już od lat i to te na tabletki bo wychodzi taniej :) no i wiem , że muszę codziennie wymieniać, a te w łynie nie wiem ile pozostało do końca i kiedy wymieniać.
-- (djdenismusic):
Ewentualnie lampy uv. Sam mam zamiar coś takiego kupić.
Choć nie mam pewności, czy to nie działa bardziej na muchy i inne wieksze tałatajstwo.
Swoją drogą,d źwięk smażonego owada we środku jest zacny xD
--
Te do kontaktu wydzielają jakiś zapach, coś czego komary nie lubią, dla nas niewyczuwalny.
To znaczy są bezzapachowe i wówczas faktycznie nic nie czuć, a są o zapachu cytryny i inne i wówczas czuć delikatnie w pomieszczeniu ten zapach.
Ja to stosuję już od lat i to te na tabletki bo wychodzi taniej :) no i wiem , że muszę codziennie wymieniać, a te w łynie nie wiem ile pozostało do końca i kiedy wymieniać.
-- (djdenismusic):
Ewentualnie lampy uv. Sam mam zamiar coś takiego kupić.
Choć nie mam pewności, czy to nie działa bardziej na muchy i inne wieksze tałatajstwo.
Swoją drogą,d źwięk smażonego owada we środku jest zacny xD
--
Etui i szkło na telefonie było, ale nie wiem, czy po tej wymianie będę miał znowu szkło hartowane, czy będzie bez szkła, zapomniałem niestety spytać.
-- (Zuzler):
Nie polecam braku szkła ochronnego albo porządnego etujacza na telefonie.
--
-- (Zuzler):
Nie polecam braku szkła ochronnego albo porządnego etujacza na telefonie.
--
Ale tego nie musisz mieć włączonego przez cały dzień, starczy na noc i tego płynu nam starczyło na miesiąc jak był podlączony od 20 do rana.