Chwilowo możesz odśledzić blogi i wpisy. To nie jest fair, ale Wordpress długo się ładuje w Co Nowego i przez to samo Co Nowego długo się ładuje. Ja np. w ogóle takiego problemu nie mam. Stąd też te logi są ważne. Bo równie dobrze ja bym mogła powiedzieć, że Ewelinka sobie wymyśla @papierek. A wierzę, że nie wymyśla. -- (ewelinka): to jak to rozwiązać?
Samo co nowego ładuje się długo od lat, i nawet nie jest to wina Wordpressa tylko źle napisanego i źle zoptymalizowanego kodu o czym nawet pisał chyba sam Pajper kiedyś. Jak chcecie taki szablon, to sobie moim zdaniem go stwórzcie. Ja tam się stosuję, ale i tak zgłaszam na betatestach bo większe prawdopodobieństwo ogarnięcia. Użytkownik ma znać się na programie, wiedzieć, szukać, wykonywać zadania itd ale nie każdy jest tak techniczny. Czemu appka nie może sobie dołączać automatycznie loga? Reszta ino niech idzie od usera, ale logi z samego programu z resztą wszystko to da się okodować bo skorzystanie z informacji o systemie i wyciągnięcie potrzebnych nie jest tak trudne przynajmniej tam gdzie ja się bawiłem.
Albo w programie funkcja zgłoś błąd. Wyciągało by to logi i info o systemie, jakiś formularz do opisu błędu, ewentualnie jakieś inne pola, które pomagają błąd ustalić i już. Taka, mini ankietka.
No nie, raczej w najbliższym czasie nie zostanie rozwiązany, bo nie ma nowej wersji, to po pierwsze, tzn. rozwiązanie błędów zwykle wiąże się z wydaniem nowej wersji, a poza tym ten błąd jest powiązany z koniecznością zrestrukturyzowania Co Nowego, co już chyba było tu mówione. Ale teraz mogę, kolokwialnie mówiąc, chrzanić. Więc mówię jako użytkowniczka.
No to niech się wypowie Pajper/programista, a nie asystentka, która nie posiada takowej wiedzy. -- (Julitka): Na razie pajper musi popatrzeć w te logi i zobaczymy. Tak ja to rozumiem.
@Ewelinka wybacz, ale obawiam się, że jest sporo ważniejszych rzeczy od tego. Plus to, że nie bardzo można oczekiwać, że Dawid wszystkie błędy naprawi z wersji na wersje. Wyobraź sobie, że przychodzi dziesięć takich osób jak ty, które narzekają, że ojej, nowa wersja, a moje nadal nie poprawione. Czy nie sądzisz, że to może z lekka zniechęcać do pracy?
@Ewelinka Pamiętaj, że Dawid jest jeden. Jest sporo innych rzeczy do robienia, które znacznie bardziej utrudniają korzystanie z programu. Ja na przykład omijam to wchodząc w śledzone blogi ręcznie, jeśli masz jakieś nowe wpisy, to będą one właśnie tam na blogu, który jest na samym początku listy.