Forum

Błąd na śledzonych blogach

Archiwum błędów

Poprzednia 2 / 2

Julitka

#21 ·

Chwilowo możesz odśledzić blogi i wpisy. To nie jest fair, ale Wordpress długo się ładuje w Co Nowego i przez to samo Co Nowego długo się ładuje.
Ja np. w ogóle takiego problemu nie mam.
Stąd też te logi są ważne.
Bo równie dobrze ja bym mogła powiedzieć, że Ewelinka sobie wymyśla @papierek. A wierzę, że nie wymyśla.
-- (ewelinka):
to jak to rozwiązać?

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

daszekmdn

#22 ·

2 likes
Samo co nowego ładuje się długo od lat, i nawet nie jest to wina Wordpressa tylko źle napisanego i źle zoptymalizowanego kodu o czym nawet pisał chyba sam Pajper kiedyś.
Jak chcecie taki szablon, to sobie moim zdaniem go stwórzcie.
Ja tam się stosuję, ale i tak zgłaszam na betatestach bo większe prawdopodobieństwo ogarnięcia.
Użytkownik ma znać się na programie, wiedzieć, szukać, wykonywać zadania itd ale nie każdy jest tak techniczny. Czemu appka nie może sobie dołączać automatycznie loga? Reszta ino niech idzie od usera, ale logi z samego programu z resztą wszystko to da się okodować bo skorzystanie z informacji o systemie i wyciągnięcie potrzebnych nie jest tak trudne przynajmniej tam gdzie ja się bawiłem.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

papierek

#23 ·

8 likes
Albo w programie funkcja zgłoś błąd. Wyciągało by to logi i info o systemie, jakiś formularz do opisu błędu, ewentualnie jakieś inne pola, które pomagają błąd ustalić i już. Taka, mini ankietka.
po co mi sygnatura?

misiek

#24 ·

I to by była najlepsza opcja.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

daszekmdn

#25 ·

2 likes
A roboty nie jest chyba z tym wiele.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

magmar

#26 ·

1 likes
Stworzyłam wątek a propos w propozycjach.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

ewelinka

#27 ·

problem nadal nie rozwiązany, niestety.

Julitka

#28 ·

1 likes
No nie, raczej w najbliższym czasie nie zostanie rozwiązany, bo nie ma nowej wersji, to po pierwsze, tzn. rozwiązanie błędów zwykle wiąże się z wydaniem nowej wersji, a poza tym ten błąd jest powiązany z koniecznością zrestrukturyzowania Co Nowego, co już chyba było tu mówione. Ale teraz mogę, kolokwialnie mówiąc, chrzanić. Więc mówię jako użytkowniczka.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

ewelinka

#29 ·

super, czyli korzystać się prawidłowo nie da. Swoją drogą fajne podejście do użytkownika.

Julitka

#30 ·

1 likes
Ale przecież nie napisaliśmy, że nie zostanie rozwiązany, prawda?
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

ewelinka

#31 ·

1 likes
Kiedyś może zostanie rozwiązany, ale kiedy, tego nawet najstarsi górale niewiedzą.

balteam

#32 ·

1 likes
No nie wiedzą, bo Eltena programuje tylko Pajper.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

ewelinka

#33 ·

nowa wersja zainstalowana, a błąd nadal nie poprawiony.

magmar

#34 ·

No to niech się wypowie Pajper/programista, a nie asystentka, która nie posiada takowej wiedzy.
-- (Julitka):
Na razie pajper musi popatrzeć w te logi i zobaczymy. Tak ja to rozumiem.

--
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

lwica

#35 ·

1 likes
@Ewelinka wybacz, ale obawiam się, że jest sporo ważniejszych rzeczy od tego. Plus to, że nie bardzo można oczekiwać, że Dawid wszystkie błędy naprawi z wersji na wersje. Wyobraź sobie, że przychodzi dziesięć takich osób jak ty, które narzekają, że ojej, nowa wersja, a moje nadal nie poprawione. Czy nie sądzisz, że to może z lekka zniechęcać do pracy?
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

ewelinka

#36 ·

nie sądzę, bo po to użytkownik zgłasza błędy, żeby było to poprawione, zwłaszcza, iż trwa to już długi czas.

lwica

#37 ·

@Ewelinka Pamiętaj, że Dawid jest jeden. Jest sporo innych rzeczy do robienia, które znacznie bardziej utrudniają korzystanie z programu.
Ja na przykład omijam to wchodząc w śledzone blogi ręcznie, jeśli masz jakieś nowe wpisy, to będą one właśnie tam na blogu, który jest na samym początku listy.
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

magmar

#38 ·

Pamiętaj, że Dawid chce być jeden.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"
Poprzednia 2 / 2