Forum

Jaki ekspres ciśnieniowy do kawy wybrać?

Archiwum

Kasia

#1 ·

Cześć!

Czy polecacie jakiś ekspresik ciśnieniowy, który albo jeszcze ma przyciski fizyczne, albo dotykowy, który da się łatwo okleić jakimiś małymi naklejkami, żeby dało się korzystać? Jakby się dało w przedziale 3000?

Julitka

#2 ·

Chyba jest wątek na forum grupy Elektronika.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Kasia

#3 ·

A, dzięki, już znalazłam. Nie wiem czemu pomyślałam, że tylko tutaj powinnam tego szukać :D to można ten temat wyrzucić.

Numernabis

#4 ·

Bo to się nasuwa samo przez się i tak naprawdę to nie wiadomo gzie szukać, jest tutaj przeniesiony wątek z zapytaniem o szkolenia komputerowe i w sumie nie wiem dlaczego przeniesiony z informatyki, a tu expres dla niewidomego, a jednak w elektronice i tak to ożna szukać i szukać bo wszystko zależy od tegojak komu przyjdzie do głowy umieścić dany wątek.