Cześć!
Czy polecacie jakiś ekspresik ciśnieniowy, który albo jeszcze ma przyciski fizyczne, albo dotykowy, który da się łatwo okleić jakimiś małymi naklejkami, żeby dało się korzystać? Jakby się dało w przedziale 3000?
Czy polecacie jakiś ekspresik ciśnieniowy, który albo jeszcze ma przyciski fizyczne, albo dotykowy, który da się łatwo okleić jakimiś małymi naklejkami, żeby dało się korzystać? Jakby się dało w przedziale 3000?