Forum

[18 plus] Pytanie i odpowiedź

Integracja Eltenowiczów

Previous 38 / 45 Next

MarOlk

#741 ·

Bo się nie wysilasz i nic nie wymyślasz :D Jakie jest pytanie, na które za cholerę nie odpowiesz?

misiek

#742 ·

Co ci się śniło w poprzedni poniedziałek. Życie w zakonie, czy pod sklepem z winem?
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

daszekmdn

#743 ·

Pod sklepem z winem, bo w sumie wszystko mi już chyba jedno, a w zakonie, to jakoś smutno. Tu przynajmniej pogadasz, pośmiejesz się jak jest nieco lepiej a i ludzi poznasz, nie masz kodeksów i niczego nie łamiesz po za uwentualnym prawem... ;)
Wieża, czy boombox? Dlaczego?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djdenismusic

#744 ·

Ani jedno, ani drugie. Za stary sprzęt na dzisiejsze czasy.
Jakie jest twoje ulubione imie? Napisz conajmniej w jednym zdaniu, dlaczego.

Zuzler

#745 ·

Edited
Nie mam ulubionego, ale całkiem podobają mi się imiona pochodzące od nazw kwiatów, np. Róża, Wioletta czy Lilianna. Nawiasem mówiąc, Zuzanna to taka Lilianna, tylko pochodząca z innego języka, ale to imię jednak to już nie to. Lubię te wyżej wymienione, bo może z kwiatami wiele wspólnego nie mam, ale imiona przypominające ich nazwy są nieraz po prostu przyjemne przez te skojarzenia właśnie.

Keczup Tortex czy sok Hortex? Oczywiście, proszę o uzasadnienie.

MarOlk

#746 ·

Sok Hortex. Z keczupu drinka nie zrobię :D. Parówki z Biedronki czy biedronki w parówkach?

djdenismusic

#747 ·

1 likes
Parówki z biedronki. Nie są wcale takie złe. Choć i tak te z tarczyńskiego moim zdaniem wymiatają.
Kochanie. jaka twoja cena? Wolisz w dolarach, czy może w plnach? :P

mucha

#748 ·

dolary droższe, więc sam rozumisz lepiej sprzedać dolar niż wydawać PLN. Czy przez jej oczy zielone oszalałeś/aś?

Postukujacy

#749 ·

Prędzej włosy jak coś. Chociaz zielone to tak średnio bym powiedział, tak średnio.

Wolisz grad czy śnieg? Z ich konsekwencjami, oczywiście np. gradobicie albo śnieżyca.
INFP

mucha

#750 ·

zdecydowanie śnieg. Co ty tutaj robisz?

daszekmdn

#751 ·

Wkurzam się na społeczeństwo.
Czy wiesz, że?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

kazek5p

#752 ·

1 likes
Gdybym wiedział to bym usiadł albo i się położył.
Wolisz mieć zęby w dupie czy dupę w zębach?

daszekmdn

#753 ·

Zęby w dupie, w sensie takie wyrastające, kąsać wrogów i na nich srrać! xD
To by było dziwne kombo.
Upić się i spać za stodołą, czy najeść się ostrego i srać za stodołą?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Zuzler

#754 ·

Ale jak byś już zaczął mieć coś w dupie, to łatwo by z tamtąd nie uciekło.
Upić się i spać, o ile nikt by tam wcześniej i w trakcie snu nie chodził i nie srał obok.

Siano, sałata czy kapucha?

magmar

#755 ·

Idiomatycznie to to samo, dosłowniejeśli chodzi o pożywienie sałata, jeśli chodzi o legowisko siano.
Jak efektywnie rozmawiać z władzami ELtena, by nie doszło do tarć i innych trudnych sytuacji?
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

MarOlk

#756 ·

Normalnie jak z ludźmi. Stary człowiek i morze czy stary człowiek, a może?

misiek

#757 ·

Stary człowiek i może. Vinetou, czy W pustyni i w puszczy?
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

daszekmdn

#758 ·

W pustyni i w puszczy.
Puszczyk czy sowa śnieżna? Tak w kwestii ostatnich wydarzeń... xD
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

lwica

#759 ·

1 likes
Sowa śnieżna, bo pewnie taka piękna i biała. <3 :) :D
Gdzie śpiewają raki?
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

MarOlk

#760 ·

Tam gdzie zimują. Mała czarna czy czarny z małym?
Previous 38 / 45 Next