Forum

[18 plus] Pytanie i odpowiedź

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 26 / 45 Next

Zuzler

#501 ·

Byle jaki, byle świeży.

A może by tak rzucić to wszystko i pojechać w Bieszczady?

Postukujacy

#503 ·

Jak miała by być miłośc tak jak w Zakopanem oraz polewanie się Szampanem, to choćby i Pcim Dolny. Ważne z kim, nie tak ważne gdzie.

kawa mrożona, gorrrąca kukurydza czy orzeszki w karmelu?
INFP

daszekmdn

#504 ·

Gorąca kukurydza.
Piwnica, czy strych?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

MarOlk

#505 ·

1 likes
Zdecydowanie piwnica. Marzę o połażeniu po olkuskich podziemiach czyli piwnicach w okolicy rynku głębokich na cztery kondygnacje. Niestety większość z nich to własność prywatna, więc niestety ot tak nie można. Koniec smętów. Jakie herbaty ziołowe lubisz i czy wogóle?

Tygrysica

#506 ·

Mięta, melisa, macierzanka, pokrzywa, czasem szałwia.

Prosię na słodko, czy ciastko na słono?
Miarą miłości jest miłość bez miary

Zuzler

#507 ·

Ciastko na słono, oooczywiście.

Wyobraź sobie, że wracasz z wakacji i odkrywasz, że Twój partner zmienił się w kota - takiego dużego, ciepłego, puszystego. Co robisz, tak od razu, jak i długofalowo?

Zuzler

#508 ·

Dodam, że ten kot nadal ma do Ciebie taki stosunek, jak przedtem.

Tygrysica

#509 ·

1 likes
hHm. Na chwilę, czy dwie nawet by mi się to podobało, ale tak na dłużej, to wolałabym jednak z nim rozmawiać, spacerować pod rączkę i te inne, więc może zawołałabym księdza, co by nad nim jakieś egzorcyzmy zrobił?

Jeśli kawa smakowa to jaka?
Miarą miłości jest miłość bez miary

MarOlk

#510 ·

Z kardamonem albo jakaś ciasteczkowa. Kocie ruchy czy r*chanie kota?

Tygrysica

#511 ·

Zdecydowanie kocie ruchy.

Kaloryfer na ściaie, czy na brzuchu?
Miarą miłości jest miłość bez miary

Postukujacy

#512 ·

Niestety na ścianie.

Mineralna z gazem czy bez gazu?
INFP

Tygrysica

#513 ·

Bez gazu.

Szafiry, czy szmaagdy?
Miarą miłości jest miłość bez miary

Postukujacy

#514 ·

Dośc obojętne, ale chyba szmaragdy lepsze, weselsze.

Czy zamiar ma znaczenie?
INFP

tomecki

#515 ·

Owszem, ma. Dla mnie w ogóle intencje mają znaczenie. Inna rzecz, że na tym można sporo ugrać małym kosztem, ale cóż... na czymś się trzeba przejechać.
No to jeszcze z absurdalnych pytań trup na trapie czy trep na tropie?

Zuzler

#516 ·

Trep na tropie, brzmi bardziej spójnie.

Prus czy Konopnicka?

daszekmdn

#517 ·

Konopnicka, bo mieszkałem na tej ulicy wiele lat.
Sierść kota, czy włosy psa porozrzucane po całym pokoju?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Tygrysica

#518 ·

Sierść kota, bo nie wydają zapachu.

Owoce czy warzywa?
Miarą miłości jest miłość bez miary

Zuzler

#519 ·

Edited
Owoc mórz południowych np?

kazek5p

#520 ·

W moim przypadku uwielbiam i owoce i warzywa, bo są poprostu doopreee i odżywcze.

Śmierć w łodzi podwodnej w głębinach oceanu, czy w statku kosmicznym w odmentach kosmosu?
-- (Tygrysica):
Sierść kota, bo nie wydają zapachu.

Owoce czy warzywa?

--
Poprzednia 26 / 45 Next