Forum

Fundacja Prowadnica

Sprzedający

magmar

#1 ·

Mają sklep, który reklamują na ELtenie więc ośmielam się tu napisać.
Produkt zgodny z oczekiwaniami, aczkolwiek nie polecam reklamować czegokolwiek uszarpiecie się z nimi z tymi wiecznie milczącymi telefonami, brakiem odpowiedzi na maile.
Nawet teraz po interwencji publicznej nie dostałam danych do listu przewozowego wszystkie dane trzeba z nich niemal siłą wyciągać, nie powinno to tak działać.
Nie będę oceniać czy polecam czy nie, skupię się na faktach.
W każdym razie liczcie się z pewną mordęgą logistyczną.


Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

magmar

#2 ·

1 likes
Trzeba napisać obiektywnie dzisiaj przed 12 dostałam w końcu po trudach i znojach numer listu.