Mają sklep, który reklamują na ELtenie więc ośmielam się tu napisać.
Produkt zgodny z oczekiwaniami, aczkolwiek nie polecam reklamować czegokolwiek uszarpiecie się z nimi z tymi wiecznie milczącymi telefonami, brakiem odpowiedzi na maile.
Nawet teraz po interwencji publicznej nie dostałam danych do listu przewozowego wszystkie dane trzeba z nich niemal siłą wyciągać, nie powinno to tak działać.
Nie będę oceniać czy polecam czy nie, skupię się na faktach.
W każdym razie liczcie się z pewną mordęgą logistyczną.
Produkt zgodny z oczekiwaniami, aczkolwiek nie polecam reklamować czegokolwiek uszarpiecie się z nimi z tymi wiecznie milczącymi telefonami, brakiem odpowiedzi na maile.
Nawet teraz po interwencji publicznej nie dostałam danych do listu przewozowego wszystkie dane trzeba z nich niemal siłą wyciągać, nie powinno to tak działać.
Nie będę oceniać czy polecam czy nie, skupię się na faktach.
W każdym razie liczcie się z pewną mordęgą logistyczną.