Cześć, linijeczka dobrze mi działa, ale nie działają żadne z przycisków fizycznych. Że np. przyciski strzałek komputera które są tam umieszczone nie działają to się nie dziwię, zresztą to można sobie przemapować w NVDA, ale co mam zrobić z niedziałającymi przyciskami cursor rootingu? Co najdziwniejsze one niegdyś działały, ale po ponownej reinstalaci brltty po resecie kompa przestały.
Jaka linijka?