Forum

brltty i niedziałające przyciski na monitorze brajlowskim

Screenreadery i syntezatory mowy

JM

#1 ·

Cześć, linijeczka dobrze mi działa, ale nie działają żadne z przycisków fizycznych. Że np. przyciski strzałek komputera które są tam umieszczone nie działają to się nie dziwię, zresztą to można sobie przemapować w NVDA, ale co mam zrobić z niedziałającymi przyciskami cursor rootingu? Co najdziwniejsze one niegdyś działały, ale po ponownej reinstalaci brltty po resecie kompa przestały.

zvonimirek222

#2 ·

Jaka linijka?
Student studentowi wszystko

JM

#3 ·

Alva Satelite Traveller Display, stare więc trza przez BRLTTY, i tak jak pisałem kiedyś kursorki działały, ale po reinstalacji sterownika przestały
-- (zvonimirek222):
Jaka linijka?

--