1 / 3
Next
Tak, wiem, że nazwanie tego dostępną grą to trochę jak nazwanie netbooka z Atomem koparką krypto. No w każdym razie jak to ugryźć? kiedyś był ten sławetny mod Liama. Jest to jeszcze? może ktoś inny coś lepszego ogarnął? Aha, samej gry też nie mam. Coś sobie przypominam, że trzeba było w konkretnym miejscu kupić żeby to śmigało, ale potem ponoć ktoś, coś z czymś zrobił... Jakieś inne pomocniki żeby łatwiej zostać panem zagłady?
Kiedyś była akcja, że na epic game stor rozdawali za darmo, ale teraz już tylko kupno pozostaje albo krackowanie.
A platforma gdzie?, to znaczenia z tego co pamiętam nie ma.
Co do "dostępności" to nic po za Modem Liam'a chyba nie wyszło.
A platforma gdzie?, to znaczenia z tego co pamiętam nie ma.
Co do "dostępności" to nic po za Modem Liam'a chyba nie wyszło.
Internety przekierowują na https://gta11y.com/ które to raczy nie działać.
Liam nie rozwija już moda, na githubie można było pobrać kod źródłowy modyfikacji, nie wiem czy jeszcze można.
Gierkę trzeba jak już @AXM04 powiedział albo kupić na steamie epicu czy innym guwnie albo też cracka.
W załączniku dołączam modyfikację grand theft accessibility.
Gierkę trzeba jak już @AXM04 powiedział albo kupić na steamie epicu czy innym guwnie albo też cracka.
W załączniku dołączam modyfikację grand theft accessibility.
Jeżeli posiadasz modyfikację z dodanymi kilkoma rzeczami, to już jest milion razy lepiej.
Ja z kilkoma kolegami dodaliśmy coś jak nawigacja w tlou, że naciskasz klawisz n i wtedy ci się odtwarza dźwięk w kierunku w którym masz iść, jeżeli oczywiście zaznaczysz sobie coś na mapie, a w zaznaczaniu na mapie pomaga ocr.
Co prawda są jeszcze 2 małe bagi, ale pracujemy nad naprawieniem tego, więc jak będzie już wszystko działać to pokażę tu albo na blogu jak to działa
Ja z kilkoma kolegami dodaliśmy coś jak nawigacja w tlou, że naciskasz klawisz n i wtedy ci się odtwarza dźwięk w kierunku w którym masz iść, jeżeli oczywiście zaznaczysz sobie coś na mapie, a w zaznaczaniu na mapie pomaga ocr.
Co prawda są jeszcze 2 małe bagi, ale pracujemy nad naprawieniem tego, więc jak będzie już wszystko działać to pokażę tu albo na blogu jak to działa
fajnie by było mieć jakąś nawigację do jazdy autami.
Z tą nawigacją to różnie bywa, jest niby jakiś gps głosowy z gta IV, ale on nie działa tak jak powinien.
Niby mówi ci, w którą stronę masz skręcić, ale żeby się wyrobić z zakrętem musisz wyczuć dokładnie moment skrętu, a to jakieś ultra proste nie jest, bo on jakoś śmiesznie mówi np 50 metrów przed skrętem w lewo albo w prawo.
Jak by ktoś miał stworzyć taką nawigację, to by musiała mówić:
jak długo trzeba skręcać,
Dokładnie w jakim momencie trzeba skręcić,
I czy trzeba mocno czy tylko np żeby wyruwnać tor jazdy
Niby mówi ci, w którą stronę masz skręcić, ale żeby się wyrobić z zakrętem musisz wyczuć dokładnie moment skrętu, a to jakieś ultra proste nie jest, bo on jakoś śmiesznie mówi np 50 metrów przed skrętem w lewo albo w prawo.
Jak by ktoś miał stworzyć taką nawigację, to by musiała mówić:
jak długo trzeba skręcać,
Dokładnie w jakim momencie trzeba skręcić,
I czy trzeba mocno czy tylko np żeby wyruwnać tor jazdy
Najlepiej w ogóle zmienić mechanikę audio coby ściany i drogi były w jakiś sposób słyszalne. Wolę nawet nie myśleć ile z tym byłoby grzebania, eksperymentowania, psucia całości na amen itd.
Jest to wykonalne, bo jako moderzy mamy dostęp do wszystkich configów i ustawień audio/wizualnych, czyli możemy edytować usuwać i podmieniać jakieś dźwięki jak i edytować sposób działania tych dźwięków, ale trzeba by było pewnie setki configów pozmieniać jeszcze trza by było wiedzieć co i gdzie podmienić a jakie configi pousuwać.
To by ta gra strciła klimat, jakby gra miała wszystkie ścianysłyszalne, nie grałbym w coś takiego.
o kurde jak bym usłyszał, że jako ślepy osobnik mogę przejść przynajmniej całe story mode, nie mówiąc o gta online, to bym się chyba zesrał z radości.
Jak na to, na co ten mod pozwala, to nawet mi się nie chce tych wielu gb pobrać, chociaż grę posadam na epicu, który jest koszmarny jak diabli.
Jak na to, na co ten mod pozwala, to nawet mi się nie chce tych wielu gb pobrać, chociaż grę posadam na epicu, który jest koszmarny jak diabli.
EEEE wszystkie ściany słyszalne by psuły, mogły by psuć.
Mogło by mówić już że ściana najwyżej, albo po prostu nic albo coś.
Mogło by mówić już że ściana najwyżej, albo po prostu nic albo coś.
Słuchajcie, prace nad modem z tego co wiem są wznowione.
Cooo?
Serio?
Tym od Liama?
Kurde jak będę miał Maca i zainsteluję win 11 to ale będę pykał!
Kocham klimat, otoczkę, dźwięki i całą grę.
Szkoda, że strzelanki audio nie są tak świetne.
Serio?
Tym od Liama?
Kurde jak będę miał Maca i zainsteluję win 11 to ale będę pykał!
Kocham klimat, otoczkę, dźwięki i całą grę.
Szkoda, że strzelanki audio nie są tak świetne.
1 / 3
Next