Forum

Jak zacząć GTA5?

Dostępne gry video

Previous 2 / 3 Next

LordKiller

#21 ·

Ale strona przecież nie działa.

djdenismusic

#22 ·

n będziesz pykał. Mac za słaby na takie rzeczy Xd

exterminator

#23 ·

jakiś rusek się za to zabrał.
Time to exterminate.

LordKiller

#24 ·

Edited
m3 będzie ok.
Ale narazie czekam na niego.
A ma to jakąś stronę czy coś?

krzywy

#25 ·

Ale jest jakieś demo gdzieś, czy to tylko takie ploty?
Bo ja też mogę powiedzieć, że nad tym pracuję, bo dodałem 40 nowych miejsc do teleportacji, nowe samochody itd

Adasadula

#26 ·

Wiesz co, słyszałem o tym, nawet chyba jakiś github mi się przewinął ale za kija nie mogę w tej chwili znaleść

krzywy

#27 ·

To jak gdzieś tam znajdziesz, chętnie obczaje co i jak. Może dodam coś od siebie, bo te mody są w dość prosty sposób zbudowane, i nawet ktoś, kto nie zna danego języka programowania, to ogarnie bez problemu.

Adasadula

#28 ·

Myślę że raczej wiele to on nie wprowadzi, pewnie ten access będzie podobny jak w fortnite.

LordKiller

#29 ·

Edited
EEEE ten mod Liama dobry był.

LordKiller

#30 ·

A jest jakaś strona do pobrania tegosz moda do GTA?

Adasadula

#31 ·

jest w załączniku w 5 poście

LordKiller

#32 ·

Dzięki.
I można jakby grać?

LordKiller

#33 ·

A to jest mod Liama czy ten nowszy jakiś?

LordKiller

#35 ·

Czyli ten nowy nie jest dostępny?

exterminator

#36 ·

jeszcze go poprostu nie ma. Podobno w tym nowym ma dodać auto driving.
Time to exterminate.

LordKiller

#37 ·

Oszalał?
Auto driving?
Niech doda pomoce jak w forzie a nie że będzie samo jeździć.

Adasadula

#38 ·

No to kierwa napisz leprzy

-- (LordKiller):
Oszalał?
Auto driving?
Niech doda pomoce jak w forzie a nie że będzie samo jeździć.

--

LordKiller

#39 ·

Heh no napisałbym wiesz?
Bardzo chętnie, ale jest 1 problem.
Nie umiem programować:d.
Uczę się swifta ale jestem dopiero na chyba trzecim zadaniu, ale nie wiem bo iPad został w domu.

LordKiller

#40 ·

Muszę się tym zająć i to skończyć.:d.
Previous 2 / 3 Next