Ale strona przecież nie działa.
n będziesz pykał. Mac za słaby na takie rzeczy Xd
jakiś rusek się za to zabrał.
Edited
m3 będzie ok.
Ale narazie czekam na niego.
A ma to jakąś stronę czy coś?
Ale narazie czekam na niego.
A ma to jakąś stronę czy coś?
Ale jest jakieś demo gdzieś, czy to tylko takie ploty?
Bo ja też mogę powiedzieć, że nad tym pracuję, bo dodałem 40 nowych miejsc do teleportacji, nowe samochody itd
Bo ja też mogę powiedzieć, że nad tym pracuję, bo dodałem 40 nowych miejsc do teleportacji, nowe samochody itd
Wiesz co, słyszałem o tym, nawet chyba jakiś github mi się przewinął ale za kija nie mogę w tej chwili znaleść
To jak gdzieś tam znajdziesz, chętnie obczaje co i jak. Może dodam coś od siebie, bo te mody są w dość prosty sposób zbudowane, i nawet ktoś, kto nie zna danego języka programowania, to ogarnie bez problemu.
Myślę że raczej wiele to on nie wprowadzi, pewnie ten access będzie podobny jak w fortnite.
Edited
EEEE ten mod Liama dobry był.
A jest jakaś strona do pobrania tegosz moda do GTA?
Dzięki.
I można jakby grać?
I można jakby grać?
A to jest mod Liama czy ten nowszy jakiś?
Czyli ten nowy nie jest dostępny?
jeszcze go poprostu nie ma. Podobno w tym nowym ma dodać auto driving.
Oszalał?
Auto driving?
Niech doda pomoce jak w forzie a nie że będzie samo jeździć.
Auto driving?
Niech doda pomoce jak w forzie a nie że będzie samo jeździć.
No to kierwa napisz leprzy
-- (LordKiller):
Oszalał?
Auto driving?
Niech doda pomoce jak w forzie a nie że będzie samo jeździć.
--
-- (LordKiller):
Oszalał?
Auto driving?
Niech doda pomoce jak w forzie a nie że będzie samo jeździć.
--
Heh no napisałbym wiesz?
Bardzo chętnie, ale jest 1 problem.
Nie umiem programować:d.
Uczę się swifta ale jestem dopiero na chyba trzecim zadaniu, ale nie wiem bo iPad został w domu.
Bardzo chętnie, ale jest 1 problem.
Nie umiem programować:d.
Uczę się swifta ale jestem dopiero na chyba trzecim zadaniu, ale nie wiem bo iPad został w domu.
Muszę się tym zająć i to skończyć.:d.