skrzypenka
#1 ·
Transcription
Witajcie. Chciałam sobie napisać, ale nie mogę, bo elitan jest tylko, że można mówić, a ja mam pytanie i nie wiem, gdzie zadać. No bo co to znaczy ta rekategoryzacja na blogu? To znaczy, o co z tym chodzi? Bo ja tak weszłam tam, zobaczyłam i nie bardzo to rozumiem. Znaczy, bo w ogóle chciałabym zrobić tak, żeby na blogu były alfabetycznie poukładane jakby te moje kategorie, a nie tak, że ja sobie dodałam jedną, drugą, dziesiątą i potem mam taki trochę bałagan. Chciałabym, żeby to alfabetycznie było i może to o to chodzi, tylko nie wiem, jak to zrobić, czy się tak w ogóle da i o co tam chodzi w tej rekategorii. Może ktoś by mógł powiedzieć.