Forum

Rekategoryzacja, pytanie.

Forum głosowe

skrzypenka

#1 ·

Transcription

Witajcie. Chciałam sobie napisać, ale nie mogę, bo elitan jest tylko, że można mówić, a ja mam pytanie i nie wiem, gdzie zadać. No bo co to znaczy ta rekategoryzacja na blogu? To znaczy, o co z tym chodzi? Bo ja tak weszłam tam, zobaczyłam i nie bardzo to rozumiem. Znaczy, bo w ogóle chciałabym zrobić tak, żeby na blogu były alfabetycznie poukładane jakby te moje kategorie, a nie tak, że ja sobie dodałam jedną, drugą, dziesiątą i potem mam taki trochę bałagan. Chciałabym, żeby to alfabetycznie było i może to o to chodzi, tylko nie wiem, jak to zrobić, czy się tak w ogóle da i o co tam chodzi w tej rekategorii. Może ktoś by mógł powiedzieć.


Große Operndiva?

daszekmdn

#2 ·

1 likes
Transcription

Cześć, sorry za głos, tak na wstępie. Kategorii alfabetycznie niestety nie ułożysz, a rekategoryzacja pozwala tobie przypisać konkretne wpisy do konkretnych kategorii. I na LTE jak najbardziej na forum da się pisać.


Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Paulinux

#3 ·

1 likes
Transcription

Daszek nie dopisał, ale pomiędzy wpisami chodzisz sobie tabem i spacją zaznaczasz kategorię i ja też sorry za głos.