Witam serdecznie Darku na LTE-nie i na naszym zacnym forum głosowym i no życzę Ci, no żeby tutaj działo się coś ciekawego.
No i też, no żeby ta książka też, no ujrzała swoje światło dzienne. To wszystko co miałem do powiedzenia. Pozdro.
Wiecie co, sorry, że tutaj, ale jak mnie tak tutaj ładnie przywitaliście, to tak, mam pytanie.
Czy da się zmienić, czy da się zmienić głośność tych dźwięków w Klango, tych, tych, tych plumkających, czyli czy da się wyciszyć schemat dźwiękowy, ten standardowy?
Bo on jest strasznie głośno w domyśle i oczywiście można zmienić sobie kartę.
Z syntezatorem jednak czasem nie chcę tego robić i mam takie pytanie, jeżeli ktoś będzie uprzejmy mi pomóc, czy ja mogę te dźwięki wyciszyć, natomiast reszty tutaj wpisów nie ma sensu komentować.
Jedynie dwa skomentuję, mianowicie Paulinko.
No, zdecydowanie wolę się z tobą umówić, niż zostać głosem jakiegoś syntezatora.
Donsonie, wiesz co, napisz mi gdzieś na GG albo na fejsie tytuł tej książki, bo ja to mam gdzieś na dysku i ostatnio szukałem, chciałem się za to zabrać i nawet jakimś everthingiem bym tego poszukał, czy czymś, ale ja zapomniałem tytuł.
Ja tylko pamiętam, że tak powiem, kto przełożył z angielskiego, kto jest autorem.
Natomiast nie pamiętam tytułu, jaki nadałem tej książce i tu jest problem, bo ja bym to dokończył, a może zrobię od nowa po prostu, może będzie to lepsze.
Natomiast z racji tego, że są tutaj ludzie niepełnoletni, nie będę mógł opublikować tej książki.
Ewentualnie za opłatą 1000 zł.
Mogę ją sprzedać na własną odpowiedzialność dziecku bądź za 1500 zł opiekunowi dziecka.
Listę nagrywam po raz drugi, bo ponieważ tamten się nagrał z netbookowego i był bardzo trysterowany.
Głośność dźwięków tematu dźwiękowego regulujesz kladdiszami F5, F5 zmniejsza, głośność F6 ją zwiększa.
I wtedy w zależności od danego tematu powinieneś to troszkę słyszeć.
Takie sobie oto.
I wtedy się zmniejsza.
A teraz się zwiększa.
No. Pozdrawiam i życzę miłego dzianka. Mila.
Witamy Cię właśnie w gronie Forum Głosowego, więc mam nadzieję, że tutaj Ci się spodoba, bo tutaj są bardzo ciekawe wątki, więc witamy Ciebie w naszym gronie na Forum Głosowym Eltena.
Tyle z mojej strony.
Jeżeli cała przyjemność po twojej stronie, to by tylko znaczyło to, że to ty namówiłaś użytkownika, żeby się dołączył do Altena.
Ja też kiedyś próbowałem parę osób namówić, ale niestety tylko pozakładali konta i na tym się kończyło to niestety.
Tak to wyszło. Chcąc nie chcąc. A szkoda trochę tego. No ale cóż, no ich wola.
Znaczy słuchajcie, tylko jest problem, bo
No robię to F5, F6
Ale nic się nie dzieje
Jakby nie wiem co zrobiłem
Może jakiś inny nacisnąłem
W każdym razie
Teraz to już słyszę
Tylko na przykład dzwonek
Ten jak tam ktoś coś z was napisze
Czy coś, ale nie słyszę tych
No tych
Tych
I społeczność
I coś tam, to już nie słyszę tych
Dźwięków
Co prawda
Są one z dupy wzięte, ale
Jako, że tak powiem
Fajnie by było
Gdyby mi tam cicho gdzieś grały
Jak ktoś będzie
Tak uprzejmy powiedzieć mi
Może ja nacisnąłem jakieś
Mutę albo coś
Jak się gdzieś teoretycznie mogłem
Pomylić to proszę dajcie mi znać
Nie no, jak jesteś na głównym oknie LTN-a, to jak dasz F6 i F5, to powinno Ci się ściszać temat dźwiękowy.
Powinien Ci się po prostu on ściszać.
Ja zobaczę teraz z ciekawości, chociaż nie wiem, czy mogę to zrobić jak nagrywam.
A mogę.
Tutaj nawet mogę pokazać. Proszę bardzo.
Włączę głośniki.
Powinno być coś słychać.
Teraz dam F5.
Więc u mnie F5 i F6 działa bez zarzutu, jak słychać.
Także nie wiem, jeszcze raz.
Także na razie to tyle.
I pozdrawiam.
Jest jeszcze kolejny problem, który polega na tym, że, przynajmniej u mnie tak jest, że w momencie, kiedy daję zakończ nagranie, a potem jak sobie odsłucham i dodaj wpis, no to, że się tak wyrażę, Elten się zacina.
I w zasadzie nic nie mogę zrobić. Jest okno Eltena. Można to porównać na zasadzie program przestał działać, ale nie mam tych komunikatów, że tam program przestał działać, zakończ, poczekaj, ale mniej więcej tak się Elten zachowuje.
Czyli mam okno Eltena, ale nic kompletnie nie mogę zrobić, nigdzie wejść. Także oczywiście absolutne gratulacje dla twórców, czy tam twórcy. Tutaj naprawdę fajnie, że gdzieś tam jesteśmy w stanie...
...od przypomnienia sobie klango do poznania nowych osób, że jest taka możliwość. Natomiast absolutnie u mnie program jak nie był stabilny, gdy chciałem kiedyś zakładać konto, przez jego niestabilność nie mogłem tego zrobić.
Tak zaledwie poprawiło się to, że wreszcie do Was dołączyłem. Natomiast program absolutnie u mnie nie jest stabilny, co potwierdzam właśnie tą informacją o wysyłaniu.
Ja teraz dam zakończ nagrywanie, dam dodaj wpis i będę musiał program najzwyczajniej w świecie z menadżera zadań zamknąć. Także taka informacja.
Cześć, odniosę się do ostatnich pytań Markhewy.
Witaj w ogóle na pokładzie.
Co do odtwarzania wpisu po nagraniu, tak, el ten się laguje i mam nadzieję, że Dawid coś z tym zrobi, bo jest to trochę uciążliwe.
Co do F5, F6, to na pewno działa.
O, nawet teraz sprawdzam.
I to działa, bo mi się temat dźwiękowy ścierał.
Jestem w stanie go ściszyć na maksa.
A jak Ci bardzo dźwięki przeszkadzają i nie chcesz ich mieć, to chyba w ustawieniach można je wyłączyć.
I wtedy będziesz chyba miał tylko dźwięki do powiadomień.
Jakichkolwiek.
Tak mi się jakoś chyba pamięta z ustawień, ale głowy nie dam.
W ustawieniach jest taka możliwość, że możesz wyłączyć temat dźwiękowy całkowicie i on się w tym wypadku nie będzie w ogóle odtwarzać.
Co do poruszania tutaj kwestii, jeżeli chodzi o zawieszenie się LTE-na po wysłaniu wpisu, no to niestety, ale tak jest, klawisz F9 ratuje, wchodzisz w kontakty, dasz escape i już możesz jakby z powrotem pracować na LTE-nie.
To już było zgłaszane, mam też nadzieję.
Mam nadzieję, że Dawid się po prostu tą kwestią jakoś w wolnej chwili zajmie.
Także z mojej strony tyle.
Co do ściszenia, to później to zrobię, ale jeżeli chodzi o, jeszcze wróćmy do ściszenia tematów, mała poprawka, sam zapomniałem jak to było, ale z tego co zobaczyłem to kontrol F5, F6, z ustawień faktycznie można to wyłączyć, ale jeżeli chce się mieć jakieś tło, to z F5, F6, no właśnie z kontrolem, to powinno coś dać.
Jeszcze raz w razie czego sprawdzę, ale chyba jest tak.
Dziękuję.
Dobra, jeszcze raz, czyli jak widać można i tak, i tak, okej, bo przepatrzyłem wszystkie F5, F6, więc tak to jest, że można właściwie na dwa sposoby, z kontrolem i bez.
Ale może to z kontrolem i bez kontrola się różni, bo może to jest tak, że np. jak prędko je wszystko ścisza całego ultrana, a z kontrolem ścisza tylko schemat.
No nie wiem jak to wygląda, nie testowałam tego jeszcze.
Pytanko do Mileny.
Powiedz mi, jaki ty masz syntezator?
I jeszcze o tych dźwiękach.
No to właśnie to mogłeś sobie wyłączyć w ustawieniach, że używaj dźwięków schematu dźwiękowego.
A co do tego, że są z dupy wzięte, no to ustawienia, tematy dźwiękowe i możesz sobie pobrać jakiś inny temat.
Dobra, głośność mikrofonu nad radiona.
Nieszczęsne poziomy musiałam pozmniejszyć.
Nie wiem, co ja zrobiłam.
Coś musiałam popsuć, jak zwykle.
Ale już działa.
Ja nawet nie wiedziałam, że są dwa skróty na ściszanie i podgłaszanie tematów dźwiękowych,
że jest FTNF6 i CTRL FTNF6.
Ale czy to się czymś różni?
Ej, no niczym.
No?
Paulinox ma rację, niczym się to nie różni.
To ja nie rozumiem, o co tu chodzi.
Haha.
No nic.
Pozdrawiam.