Transcription
Witam wszystkich, być może większość mnie kojarzy z innych portali społecznościowych, np. z Klango,
no ale tutaj jestem, można powiedzieć, nowicjuszem, dopiero się gdzieś tam wdrażam po pewnych perturbacjach,
problemach, przeklętych godzinach i że tak powiem nareszcie w końcu mi się udało tutaj trafić.
No cóż, dla tych, którzy mnie nie znają, to tak tylko powiem, że mam na imię Michał, obecnie mam 23 lata,
niedawno skończyłem studium realizacji dźwięku w Krakowie, kierunek technik realizacji dźwięku,
no i co, strasznie uwielbiam od prawie 14 lat, tak dobrze licząc,
bo od 2003 roku, no to od 13, nie zawyżajmy sobie, od 2003 roku muzykę klubową, zresztą zawsze interesowałem się muzyką,
ale muzyka klubowa to jest jakby nurt, na który się najbardziej ukierunkowałem, strasznie lubię, lubię właśnie najbardziej hands up,
jakiś dobrym trensem nie pogardzę, poza tym, no dzięki temu to też za sobą pociągnęło różne inne konsekwencje,
takie jak właśnie, konsekwencje, no zainteresowania, że się wyraziłem, zainteresowania, takie jak właśnie miksowanie muzyki,
można powiedzieć, że bawię się muzyką,
bo profesjonalnym dj to ja nigdy nie będę, ponieważ profesjonalny dj to gra w klubach,
no ale ludzie twierdzą, że jakoś mi to wychodzi, można mnie usłyszeć często w soboty po godzinie 22 na antenie radia DHT,
zapraszam serdecznie www.radiodht.com, zapraszam też do polubienia mojej strony na facebooku www.facebook.com
ukośnik djdenismusic,
spisane razem, po ukośniku, no i na mojego mixclouda, mixcloud.com i ten sam alias po ukośniku, też djdenismusic,
no a tak poza, poza muzyką klubową też uwielbiam, uwielbiam w muzyce okres lat 90., co niejednokrotnie podkreślałem, czy to w wizytówce, czy to nawet chociażby na forum,
w innym wątku, bodajże w wątku o radiach, no, a tak zainteresowań poza muzycznych, poza muzycznych to gdzieś tam kiedyś zdarzyło mi się naprawić komuś komputer i tak w sumie to miałem być tyfloinformatykiem, ale coś mi nie pykło, prawda,
ale generalnie bez tego mam się również całkiem dobrze, kocham zwierzęta, aczkolwiek...
teraz, ze względu na pewne czynniki, nie mam, nie mam po prostu możliwości za, wzięcia pod swoją strzechę jakiegoś pieska czy kota, zwłaszcza pies, psy, psy, psylu bardzo lubię,
no a poza tym to czasami gdzieś tam coś poczytam z naciskiem na słowo czasami,
cicho tam,
się wi-fi w telefonie włączyło i kurde sypie tymi powiadomieniami,
no tak, dobrze, dobrze, dobrze, ty się nagadałeś, to jeszcze ja muszę dokończyć kwestię,
a tak jeszcze co do, co do, co do zainteresowań, no gdzieś tam lubię jeszcze, lubię jeszcze pograć w gry audio, ale jakoś nie kręcą mnie,
to z jakiejś strony ja chcę grać w gry równowe bardziej i bardziej, jakieś takie symulatory życia,
w których jest na lekarstwo czasami jakieś FPSy no ale to nie jest jakby mój główny, mój główny cel w życiu,
granie w gry komputerowe no i oczywiście, jeszcze bym zapomniał, oczywiście o grach planszowych,
w które też gry Wam, i te internetowe, i te fizyczne, Euro-Biznes, Monopoly, Uno, Diceworld, o tym też pisałem w innych wątkach,
wątkach, także możecie
to sobie
znaleźć. No i co?
Lubię poznawać nowych ludzi,
lubię rozmawiać, chociaż
ostatnio zauważyłem, że
coś z tym moim wysławianiem
się pogorszyło. Nie wiem, czy to kwestia,
że mózg
się starzeje, czy jaki pies.
Coś się,
kurde, jednakże dzieje niedobrego
ze mną, dlatego też, no,
boję się, boję się
o swoje zdrowie.
No to tak,
słabo by było
w tym wieku zgłupieć, zwłaszcza, że
stary chyba jeszcze
nie jestem.
No, tyle ode mnie, bo się trochę
nagadałem, pewnie już po minucie
ludzie powyłączali.
Także
i tak
może jeszcze tutaj
ktoś się dołączy do
dyskusji, taka bardziej
nieśmiało osóbka, która,
którą, no,
warto by
było poznać.
Oczywiście tak na koniec zachęcam
do pisania do mnie prywatnych wiadomości,
czy tu, czy poprzez inne
drogi kontaktu.
Chętnie porozmawiam, chętnie
pomogę w razie jakichś różnych
pytań i problemów.
Także
mam nadzieję, że dostatecznie
wyczerpałem
swoje informacje.