Transcription
no i moi drodzy niestety muszę Was zmartwić jest bardzo poważny pak nie wiem czy u mnie tylko on występuje czy to się tyczy poszczególnych jakichś wątków ja to jeszcze sprawdzę gdzie indziej w momencie gdy on wyśle post to się baguje i nic nie zrobi żaden tab, żadna spacja nie działa po prostu musi się dać jakiś klawisz typu F12 i wtedy on wraca i da się escape i wtedy on wraca do tego wątku z powrotem także taki błąd właśnie teraz napotkałem po raz drugi kiedy to zdarzyło, czyli to jest jakiś faktycznie bag ale coś mi się wydaje że że to jest właśnie zależne od znaczy nie wiem od czego to jest zależne ale że nagrywałem wcześniej po ostatnim jakimś innym wątku i tego nie było to mnie najbardziej dziwi zaraz to jeszcze będę sprawdzał i się gdzieś tutaj wypowiem co i jak