Forum

Jakiego używacie syntezatora mowy bądź głosu?

Screenreadery i syntezatory mowy

Previous 21 / 25 Next

JM

#401 ·

a ja mam pytanie czy wam się syntalk 16 nie wywala? U mnie pracuje dość niestabilnie, zresztą mam też Jana Speaka, oba na sapi 4 i też się psuje, więc to chyba sprawa tego silnika. Sapi 5 działa okk, ale chyba nie ma syntalka 16 na sapi 5

Adasadula

#402 ·

Jest st16 na sapi5, ale dziala dość nie stabilnie. Speak na Sapi4 z NVDA, nie wykonalne. Ewentual zdaje się z jakimś jawsem, ale to chyba jeszcze jakimś starym. Każde wciśnięcie klawisza shift, i chyba czasem alt, zawiesza synta.

balteam

#403 ·

Ja na kompie najlepszy espeak, na telefonie pewnie też bym używał gdyby nie to, że nie czyta mi wszystkiego nie wiem dlaczego, więc rh voice Magda, ale na kompie jakoś nie leżą mi te głosy.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

biedrona333

#404 ·

biedrona333 ja mam syntalk20 na sapi5 tam jest Kasia ona z eltenem nie jest stabilna, zato syntalk na 16 sapi4 działa stabilnie.

-- (Adasadula):
Jest st16 na sapi5, ale dziala dość nie stabilnie. Speak na Sapi4 z NVDA, nie wykonalne. Ewentual zdaje się z jakimś jawsem, ale to chyba jeszcze jakimś starym. Każde wciśnięcie klawisza shift, i chyba czasem alt, zawiesza synta.

--

Adasadula

#405 ·

Tylko nie syntalk 2.0, weźcie mnie z tym, słownikuje i brzmi jak by była na jakimś speedzie czy innym dopalaczu czy czymś takim xd.

-- (biedrona333):
biedrona333 ja mam syntalk20 na sapi5 tam jest Kasia ona z eltenem nie jest stabilna, zato syntalk na 16 sapi4 działa stabilnie.

-- (Adasadula):
Jest st16 na sapi5, ale dziala dość nie stabilnie. Speak na Sapi4 z NVDA, nie wykonalne. Ewentual zdaje się z jakimś jawsem, ale to chyba jeszcze jakimś starym. Każde wciśnięcie klawisza shift, i chyba czasem alt, zawiesza synta.

--

--

biedrona333

#406 ·

no :) to jest wersja testowa nie wiadomo czy i kiedy pojawi się wersja stabilna

Adasadula

#407 ·

Gdzie testowa xd, przecie to jest normalny synt, tylko że w cholerę dziwny

Adasadula

#409 ·

Ahaa, to nie wiedziałem, mi zawsze się wydawało że to żadne demko nie jest, no chyba, że ty masz jakąś inną V

exterminator

#411 ·

To ja się wypowiem jeszcze raz, bo mój wpis gdzieś zginął. Kompa miałem od roku 2004, tam był stary spiker, ale nie ten którego możemy teraz kupić/pobrać. Brzmiał zupełnie inaczej, był bardziej chropowaty. Ta wersja jest nie do znalezienia, poza tym hyba była tylko pod sapi 4. Potem było smp z kajetka, i agata której nie lubiłem. w szkole supernowa orpheush, albo agata, potem długo vocalizer krzysiu, teraz espeak, espeak, SMP, newfon, wszystkie męskie głosy RH voice, i do tego jeszcze espeak.
Time to exterminate.

biedrona333

#412 ·

czym się różni Speak SMP od zwykłego?

biedrona333

#413 ·

a apropo nef fona to z tego co wiem, nie jest on już rozwijany no chyba, że się mylę

Adasadula

#414 ·

Czekaj czekaj, jaki speak SMP, przecie chyba SMP to jest syntezator jeden, a speak drugi, chociaż speaków jest kilka wiec tesz trudno powiedzieć o ch chodzi

biedrona333

#415 ·

aha :) ja myślałam, że to jest edno i to samo :) sorry

Zuza

#416 ·

Ja używam espeaka ze Stormem
Boże, błogosław obsługę
klienta.

exterminator

#417 ·

@ Biedrona! a apropo nef fona to z tego co wiem, nie jest on już rozwijany no chyba, że się mylę. OOOczywiście że jest aktualna wersja.
Time to exterminate.

biedrona333

#418 ·

dziękuję a z jakiej stronki jest ta wersja? poproszę o linka jeśli można
Previous 21 / 25 Next