Witajcie,
Mój słabowidzący kolega do niedawna używał Ivona Reader do odczytywania dłuższych treści na stronach internetowych, ponieważ wygodniej było mu słuchać, niż czytać. Ostatnio niestety Ivona mu nie działa. Nie odczytuje tekstu, a jest to mu bardzo potrzebne. Czy ktoś miał podobny problem?
Mój słabowidzący kolega do niedawna używał Ivona Reader do odczytywania dłuższych treści na stronach internetowych, ponieważ wygodniej było mu słuchać, niż czytać. Ostatnio niestety Ivona mu nie działa. Nie odczytuje tekstu, a jest to mu bardzo potrzebne. Czy ktoś miał podobny problem?