Forum

Czy ktoś ma problem z Ivona Reader

Screenreadery i syntezatory mowy

Julitka

#1 ·

Witajcie,
Mój słabowidzący kolega do niedawna używał Ivona Reader do odczytywania dłuższych treści na stronach internetowych, ponieważ wygodniej było mu słuchać, niż czytać. Ostatnio niestety Ivona mu nie działa. Nie odczytuje tekstu, a jest to mu bardzo potrzebne. Czy ktoś miał podobny problem?
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

pates

#2 ·

Chyba mini reader. Można jeszcze wyprubować starego jak świat unispeakera, działanie chyba takie samo.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Monia01

#3 ·

Edytowano 1 likes
Nie pomoge z Ivoną, ale może używanie edge i opcji czytaj na głos byłoby jakimś rozwiązaniem/
***
🇺🇦 🇵🇱

djdenismusic

#4 ·

@monia w punkt. Tam to działa dobrze. Aczkolwiek nie wiem, jak z nawigacją po czytanym tekście. Muszę to dogłębniej potestować. nie mniej jednak nie warto korzystać ze starych, nierozwijanych już rozwiązań.

Julitka

#5 ·

On używa Chroma. Jest tam jakaś alternatywa?
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Monia01

#6 ·

1 likes
Nic mi o tym nie wiadomo. Google ma jednak swoje neuronówki, może jest jakaś wtyczka, która umożliwia coś takiego...
***
🇺🇦 🇵🇱

DJGraco

#7 ·

We firefoxie jest czytanie na głos, tylko nwm czy tam da sięgłos zmienić. Mi np gada speakiem Janem mimo, że domyślny głos w windowsie mam inny.

wredny

#8 ·

jest coś takiego sam tego używam, tylko że drogie działa z chrome ,edge ,i firefoxem link tu https://nextup.com/TextAloud/index.html