Forum

Robert Anthony Salvatore i jego saga o Mrocznym Elfie

Literatura

AndyElusive

#1 ·

Siemson.
Czy ktoś z was może zaczytywał się w przygodach Mrocznego Elfa, naprawdę ciekawie wykombinowana postać ten Drizzt Do'Urden - jednak mocno wymasterowana przez pierwsze tomy licząc według kolejności wydania.
Dla mnie osobiście najlepsza jest Trylogia Doliny Lodowego Wichru od czasu do czasu wracam sobie do niej.
Dwukrotnie już przeczytałem całą sagę oczywiście to co dostępne po polsku.
Jak wam się podoba saga i czy posiadacie jakąś ulubioną postać?
Sygnatura: "
Koło Czasu obraca się, a Wieki nadchodzą i mijają pozostawiając wspomnienia, które stają się legendą. Legenda staje się mitem, a nawet mit jest już dawno zapomniany, kiedy znowu nadchodzi Wiek, który go zrodził."

balteam

#2 ·

Cześć, oczywiście to jedna z najlepszych powieści. Czytałem wszystkiepolskie, zacząłem jakąś kolejną angielską, ale potem już się to robi powtarzalne i nudne.
Nie pamiętam co było najlepsze, ale dużo ciekawych motywów tam było i każdemu polecam tą serię, jedna z najlepszych jakie czytałem, zaraz obkok "demonicznego cyklu" oraz Miecza prawdy do 12 częśći włocznie.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

kacper

#3 ·

całkiem spoko, dobrze opisana walka, ciekawe przemyślenia głównego bohatera (mam na myśli te filozoficzne teksty na początku rozdziału)

kacper

#4 ·

chciałem sobie do tego wrucić, ktoś może podać kolejność chronologiczną sagi?

AndyElusive

#5 ·

Siemson:)
Kolejność znajdziesz w necie:)
Odświeżam wątek ponieważ ukazały się dwa audiobooki czytane przez Macieja Kowalika.
Dostępne są w audioteka.pl i storytell.pl ja już jeden przesłuchałem a dziś 8 Kwietnia ukazał się drugi tom Tetralogii o Mrocznym Elfie.
Czekam na upragnioną Trylogie Lodowego Wichru następną trylogię w kolejności:)
Pozdro i miłego słuchania:)
Sygnatura: "
Koło Czasu obraca się, a Wieki nadchodzą i mijają pozostawiając wspomnienia, które stają się legendą. Legenda staje się mitem, a nawet mit jest już dawno zapomniany, kiedy znowu nadchodzi Wiek, który go zrodził."

AndyElusive

#6 ·

Siemson ponownie:)
Następny tom z serii pojawił się na audioteka.pl i w storytell.pl czyta ocziwiście Maciej Kowalik.
Mam zaciesz ogromny bo narazie przesłuchuje ale kopie w wersji fizycznej kupie wkrótce:)
Tylko że czekam na następną trylogię:)
Pozdro i miłego odsłuchu przygód Mrocznego Elfa:)
Sygnatura: "
Koło Czasu obraca się, a Wieki nadchodzą i mijają pozostawiając wspomnienia, które stają się legendą. Legenda staje się mitem, a nawet mit jest już dawno zapomniany, kiedy znowu nadchodzi Wiek, który go zrodził."

Nivellen

#7 ·

mogę prosić tytuły tej seri?