Siemson.
Czy ktoś z was może zaczytywał się w przygodach Mrocznego Elfa, naprawdę ciekawie wykombinowana postać ten Drizzt Do'Urden - jednak mocno wymasterowana przez pierwsze tomy licząc według kolejności wydania.
Dla mnie osobiście najlepsza jest Trylogia Doliny Lodowego Wichru od czasu do czasu wracam sobie do niej.
Dwukrotnie już przeczytałem całą sagę oczywiście to co dostępne po polsku.
Jak wam się podoba saga i czy posiadacie jakąś ulubioną postać?
Czy ktoś z was może zaczytywał się w przygodach Mrocznego Elfa, naprawdę ciekawie wykombinowana postać ten Drizzt Do'Urden - jednak mocno wymasterowana przez pierwsze tomy licząc według kolejności wydania.
Dla mnie osobiście najlepsza jest Trylogia Doliny Lodowego Wichru od czasu do czasu wracam sobie do niej.
Dwukrotnie już przeczytałem całą sagę oczywiście to co dostępne po polsku.
Jak wam się podoba saga i czy posiadacie jakąś ulubioną postać?