Szanowni użytkownicy,
W związku z moją rezygnacją ze stanowiska moderatora w grupie Informatyka, poszukujemy nowej osoby na moje miejsce. Jeśli uważasz, że sprawdzisz się w tej roli, zgłoś się do administratora grupy (znanego pod nickiem daszekmdn) lub daj znać w tym wątku. Mile widziana wzmianka o Twoich umiejętnościach, które okażą się pomocne w moderowaniu.
Pozdrawiam i zapraszam do zgłaszania się,
Paulina Gajoch
PS. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
W związku z moją rezygnacją ze stanowiska moderatora w grupie Informatyka, poszukujemy nowej osoby na moje miejsce. Jeśli uważasz, że sprawdzisz się w tej roli, zgłoś się do administratora grupy (znanego pod nickiem daszekmdn) lub daj znać w tym wątku. Mile widziana wzmianka o Twoich umiejętnościach, które okażą się pomocne w moderowaniu.
Pozdrawiam i zapraszam do zgłaszania się,
Paulina Gajoch
PS. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.