Forum

Nowy moderator poszukiwany

!Archiwum

Paulinux

#1 ·

Szanowni użytkownicy,
W związku z moją rezygnacją ze stanowiska moderatora w grupie Informatyka, poszukujemy nowej osoby na moje miejsce. Jeśli uważasz, że sprawdzisz się w tej roli, zgłoś się do administratora grupy (znanego pod nickiem daszekmdn) lub daj znać w tym wątku. Mile widziana wzmianka o Twoich umiejętnościach, które okażą się pomocne w moderowaniu.
Pozdrawiam i zapraszam do zgłaszania się,
Paulina Gajoch
PS. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Happy hacking

bobo22

#2 ·

Ja jestem chętny.
Przepraszam za wcześniejsze przeklinanie, ale ja umiem banować, usuwać wątki itd.
Kandyduję.
Sam tupy jest zajebistym człowiekiem

DJGraco

#3 ·

3 likes
Praca moderatora nie polega tylko na banowaniu i usuwaniu wątków. Poza tym wydaje mi się, że nie masz 18 lat.

daszekmdn

#4 ·

Edited 2 likes
Nie możemy przyjąć Twojej kandydatury. Odrzucenie spowodowane jest wcześniejszymi twoimi zachowaniami na forach jak i wiekiem.
Po za tym, otwartość niniejszego wątku była naszym niedopatrzeniem z uwagi na fakt, że zgłosił się już 1 kandydat, którego propozycja została zaakceptowana.