Forum

Muzeum farmacji zaprasza osoby z niepełnosprawnością wzroku.

Ogłoszenia społeczności

lwica

#1 ·

Jakiś czas temu byłam na tej wystawie razem z grupą z Lasek, przewodniczka już wtedy bardzo fajnie się przygotowała, potem poprosiła nas o pomoc, byśmy powiedzieli co zmienić i jak sprawić, by muzeum było jeszcze bardziej dostępne, w efekcie powstały takie dyżury. :) Bardzo mocno polecam, można dotknąć wielu rzeczy, a wystawa sama w sobie jest bardzo ciekawa. :)
https://muzeumwarszawy.pl/dyzur-przewodnicki-dla-zwiedzajacych-z-niepelnosprawnoscia-wzroku/
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Paulinux

#2 ·

Kurde, pojechałoby się
Happy hacking

Zuzler

#3 ·

Kurde, byłoby z kim...

AS

#4 ·

ciekawa sprawa.

camila

#5 ·

Edited
O jej... ;) Jest tam coś wartego uwagi?
ENFP

Zuzler

#6 ·

A co byś za takie uznała? :)

camila

#7 ·

Ja wiem? Daliście mi zagwozdkę gdzie pojechać w najbliższym czasie ;)
ENFP

lwica

#8 ·

@Camila moim zdaniem jest. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Julitka

#9 ·

Się wybieramy w czwartek. :)
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Paulinux

#10 ·

Ejn no :/
Jakby po walentynkach, to bym przyjechała, a tak to będę pisać licencjat.
Happy hacking

Julitka

#11 ·

@Paulinux Na pocieszenie dodam, że się jednak wahamy terminowo.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

lwica

#12 ·

Był ktoś, podobało się?
Wiem że ostatnio jeszcze coś działali. :)