Jakiś czas temu byłam na tej wystawie razem z grupą z Lasek, przewodniczka już wtedy bardzo fajnie się przygotowała, potem poprosiła nas o pomoc, byśmy powiedzieli co zmienić i jak sprawić, by muzeum było jeszcze bardziej dostępne, w efekcie powstały takie dyżury. :) Bardzo mocno polecam, można dotknąć wielu rzeczy, a wystawa sama w sobie jest bardzo ciekawa. :)
https://muzeumwarszawy.pl/dyzur-przewodnicki-dla-zwiedzajacych-z-niepelnosprawnoscia-wzroku/
https://muzeumwarszawy.pl/dyzur-przewodnicki-dla-zwiedzajacych-z-niepelnosprawnoscia-wzroku/