Witam. Obiły mi się kiedyś o uszy głosy Acapelli. Były to bodajrze Magda i Radek jerzeli czegoś niepomyliłem. Czy ktoś to morze ma? Czy morzna to jakoś znaleść?
Edited
Nie polecam. Ro zwala sapi.
Hmm Magda i Radek nic mi nie mówią, to chyba nie bły od Acapelli, ale ja może o czymś nie wiem. Od Acapelli jest Ania i Monika z tym, że w starej wersji była chyba tylko Ania.
Hmm Magda i Radek nic mi nie mówią, to chyba nie bły od Acapelli, ale ja może o czymś nie wiem. Od Acapelli jest Ania i Monika z tym, że w starej wersji była chyba tylko Ania.
Nie nie Graco, to nie o te chodzi. Wiem o co mu chodzi, ale marne szanse na dostanie tego.
monstricek
#4 ·
1 likes
Były one od acapeli, kiedyś miałem, ale teraz już nie mam i niewiem, gdzie dostać.