Forum

Acapella stare głosy - czy idzie to jakoś znaleść?

Screenreadery i syntezatory mowy

Adasadula

#1 ·

Witam. Obiły mi się kiedyś o uszy głosy Acapelli. Były to bodajrze Magda i Radek jerzeli czegoś niepomyliłem. Czy ktoś to morze ma? Czy morzna to jakoś znaleść?

DJGraco

#2 ·

Edytowano
Nie polecam. Ro zwala sapi.
Hmm Magda i Radek nic mi nie mówią, to chyba nie bły od Acapelli, ale ja może o czymś nie wiem. Od Acapelli jest Ania i Monika z tym, że w starej wersji była chyba tylko Ania.

pates

#3 ·

Nie nie Graco, to nie o te chodzi. Wiem o co mu chodzi, ale marne szanse na dostanie tego.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

monstricek

#4 ·

1 likes
Były one od acapeli, kiedyś miałem, ale teraz już nie mam i niewiem, gdzie dostać.

Adasadula

#5 ·

Tesz mi się wydaje że mała szansa to znaleść ale może, może,?

wredny

#6 ·

wiem tylko ,że oba były 16 khz
Orkiestra gra jeszcze tańczą,i drzwi są otwarte dzień warty dnia a to życie zachodu jest warte.

lurek

#7 ·

Poszukaj na instalki.pl.
tam je kiedyś widziałem.

Adasadula

#8 ·

Wątpię. Mam te głosy, ale nie działają pod NVDA. Tylko pod ttsami.

DJGraco

#9 ·

W sensie masz na myśli Balabolkę i takie inne tego typu?