Teoretycznie chyba ni ma problemów, przynajmniej Piciokowi np pozwolili wejść i Mietkowi.
2 likes
No to prawdopodobnie się spotkamy we wtorek. Będę przeprowadzał wywiady dla Tyflopodcast.
1 likes
Reha for the blind in Poland 2023: 22-25.05.2023.
W tych dniach będzie istniało prawdopodobieństwo, że można mnie znaleźć w Stolicy, w różnych miejscach związanych z tym wydarzeniem.
Pozdrawiam
W tych dniach będzie istniało prawdopodobieństwo, że można mnie znaleźć w Stolicy, w różnych miejscach związanych z tym wydarzeniem.
Pozdrawiam
Noooo. To wszyscy co będą, mam nadzieję że gdzieś tam się znajdziemy. Ja też będę. Stanowisko z telefonami i urządzeniami lektorskimi/ czytnikami książek mówionych.
Spodziewałam się tego. :) Wpadnij do nas, jak będziesz mieć z kim, bo my będziemy mieć, jakkolwiek to brzmi, jedno oko. :)
-- (Pitef):
Noooo. To wszyscy co będą, mam nadzieję że gdzieś tam się znajdziemy. Ja też będę. Stanowisko z telefonami i urządzeniami lektorskimi/ czytnikami książek mówionych.
--
-- (Pitef):
Noooo. To wszyscy co będą, mam nadzieję że gdzieś tam się znajdziemy. Ja też będę. Stanowisko z telefonami i urządzeniami lektorskimi/ czytnikami książek mówionych.
--
Wgl szukajcie nas na stoisku. Stoimy od przysłowiowego świtu do zmierzchu, więc z integracją chyba ciężko będzie, ale pogadać zawsze chętnie!
Oczywiście, że pozwalają, jak się wyjaśni, kto to itd..
-- (kazek5p):
hahaha jak mu pozwolą wejść
-- (DJGraco):
@Tomecki to co ty na małe spotkanie na Tynieckiej?
--
--
-- (kazek5p):
hahaha jak mu pozwolą wejść
-- (DJGraco):
@Tomecki to co ty na małe spotkanie na Tynieckiej?
--
--
Pewno. ja tam czasem wchodzę, żeby z kadrą ogadać lub jakies znajome twarze wypatrzeć ;)
Edited
Ja tesz pojawie się na recha :D, tylko niewiem jeszcze dokładnie w które dnie, czy dzień.
Edit:
Wygląda na to, że będe we wtorek i środę.
Edit:
Wygląda na to, że będe we wtorek i środę.
Edited
Dlaczego mie to robicieee xD ja też chcę! No, może za rok się uda.
Czemu w sumie przesunęli na maj jak zawsze było coś koło października?
Czemu w sumie przesunęli na maj jak zawsze było coś koło października?
Edited
Czy ktoś z niewidomków na Euforię się wybiera? W każdym razie tam będe. Pisałam to już na forum, ale też zaznaczam tu. ;) Boszkowo od 30.06 do 02.07.
1 likes
Warszawa dziś, dworzec centralny, między 18:30 a 19. Będę przejazdem gdyby ktoś był zainteresowany