Forum

Ogłaszam, że będę!

Integracja Eltenowiczów

Previous 6 / 8 Next

DJGraco

#101 ·

Teoretycznie chyba ni ma problemów, przynajmniej Piciokowi np pozwolili wejść i Mietkowi.

tomecki

#102 ·

2 likes
No to prawdopodobnie się spotkamy we wtorek. Będę przeprowadzał wywiady dla Tyflopodcast.

Piotr

#103 ·

1 likes
Reha for the blind in Poland 2023: 22-25.05.2023.
W tych dniach będzie istniało prawdopodobieństwo, że można mnie znaleźć w Stolicy, w różnych miejscach związanych z tym wydarzeniem.
Pozdrawiam

Pitef

#104 ·

Noooo. To wszyscy co będą, mam nadzieję że gdzieś tam się znajdziemy. Ja też będę. Stanowisko z telefonami i urządzeniami lektorskimi/ czytnikami książek mówionych.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

Julitka

#105 ·

Spodziewałam się tego. :) Wpadnij do nas, jak będziesz mieć z kim, bo my będziemy mieć, jakkolwiek to brzmi, jedno oko. :)
-- (Pitef):
Noooo. To wszyscy co będą, mam nadzieję że gdzieś tam się znajdziemy. Ja też będę. Stanowisko z telefonami i urządzeniami lektorskimi/ czytnikami książek mówionych.

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Julitka

#106 ·

Wgl szukajcie nas na stoisku. Stoimy od przysłowiowego świtu do zmierzchu, więc z integracją chyba ciężko będzie, ale pogadać zawsze chętnie!
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

jamajka

#107 ·

Oczywiście, że pozwalają, jak się wyjaśni, kto to itd..
-- (kazek5p):
hahaha jak mu pozwolą wejść
-- (DJGraco):
@Tomecki to co ty na małe spotkanie na Tynieckiej?

--

--
rzeczy niemożliwe od ręki, cuda w przeciągu trzech dni.

camila

#108 ·

Pewno. ja tam czasem wchodzę, żeby z kadrą ogadać lub jakies znajome twarze wypatrzeć ;)
ENFP

Adasadula

#109 ·

Edited
Ja tesz pojawie się na recha :D, tylko niewiem jeszcze dokładnie w które dnie, czy dzień.
Edit:
Wygląda na to, że będe we wtorek i środę.

daszekmdn

#110 ·

Edited
Dlaczego mie to robicieee xD ja też chcę! No, może za rok się uda.
Czemu w sumie przesunęli na maj jak zawsze było coś koło października?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Adasadula

#111 ·

Tesz się zastanawiam, bo zwykle wrzesień/październik było :O

Julitka

#112 ·

Bo IMC. :p
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

marcysia

#113 ·

1 likes
JA będę w Krakowie od 30.06 do 02.07
marzenia się spełniają.

camila

#115 ·

Edited
Czy ktoś z niewidomków na Euforię się wybiera? W każdym razie tam będe. Pisałam to już na forum, ale też zaznaczam tu. ;) Boszkowo od 30.06 do 02.07.
ENFP

Postukujacy

#116 ·

1 likes
Warszawa dziś, dworzec centralny, między 18:30 a 19. Będę przejazdem gdyby ktoś był zainteresowany
INFP

tomecki

#117 ·

1 likes
W najbliższy weekend Kraków nawiedzę. W każdym razie mam taką nadzieję.

daszekmdn

#118 ·

2 likes
Od jutra do niedzieli będę w Łodzi.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#119 ·

Edited 2 likes
Krakowie, nadchodzę. Od 9 do 12 lipca będę już oficjalnie w KRK.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djsenter

#120 ·

To samo mogę powiedzieć o sobie, co prawda przylatuję 8 Lipca, ale późno, więc się nie liczy :D
Senter San
Previous 6 / 8 Next