Edited
1 likes
Większe pytanie brzmi, od kiedy, a nie do kiedy, bo ja stąd znikam do poniedziałku. :D
1 likes
To się zgadamy na priv.
1 likes
Dziękujęwszystkim, z którymi się nie spotkałem, bo nie byłem :P prima aprilis zaliczam do udanych.
W Krakowie jestem codziennie, jak by co.
W Krakowie jestem codziennie, jak by co.
1 likes
@zuzler dziękuję tobie za polecenie m1 w Poznaniu - byłam ino na parę godzin na We Love Trance. Ostatnio widziano mnie na dworcu tam (jednym z trzech cyba?), jak czekałam ponad 40 minut na pociąg powrotny po szóstej. Powiedz mi również dlaczego nie można sprzedawać alko w pobliżu rynku w żadnej z żabek? A w niektórych miejscach tylko do którejś godziny? Na sucho zrobiłam wejście :P
1 likes
Uuu, kochana, o to nie pytałaś. A na Starym Mieście nie można sprzedawać alko, ponieważ gdyż prohibicja panuje od godziny 22 tamże. Przypuszczam, że popularność Starego Rynku oraz nieco żulerski charakter dzielnicy miały wpływ na tę decyzję.
4 likes
Joł, ludziska!
Udało mi się wyłapać okazyjkę, a ja martwiłem się bez powodu!
Wyłapałem bilecik na 16 Lipca, łącznie z bagażem i innymi duperelami kosztował mnie on 103 funty z groszami.
Ale wygryw!
W każdym razie, będę w Polscę, nawet do Września.
Czas na spotkania tradycyjnie w Sierpniu, chociaż to się zobaczy, bo może i w Lipcu coś, np pod koniec.
Udało mi się wyłapać okazyjkę, a ja martwiłem się bez powodu!
Wyłapałem bilecik na 16 Lipca, łącznie z bagażem i innymi duperelami kosztował mnie on 103 funty z groszami.
Ale wygryw!
W każdym razie, będę w Polscę, nawet do Września.
Czas na spotkania tradycyjnie w Sierpniu, chociaż to się zobaczy, bo może i w Lipcu coś, np pod koniec.
Ojoj, za późno przeczytałam.
-- (Paulinux):
Będę w Łodzi od 4 maja. Wszystkich chętnych zapraszam na pv.
--
-- (Paulinux):
Będę w Łodzi od 4 maja. Wszystkich chętnych zapraszam na pv.
--
Po miksować trochę?
A pewnie!
Postaram się, obiecuję.
Tak czy siak chętnie cię zobaczę :)
A pewnie!
Postaram się, obiecuję.
Tak czy siak chętnie cię zobaczę :)
Noo... stanowczo :D
-- (skrzypenka):
Ojoj, za późno przeczytałam.
-- (Paulinux):
Będę w Łodzi od 4 maja. Wszystkich chętnych zapraszam na pv.
--
--
-- (skrzypenka):
Ojoj, za późno przeczytałam.
-- (Paulinux):
Będę w Łodzi od 4 maja. Wszystkich chętnych zapraszam na pv.
--
--