Forum

Ogłaszam, że będę!

Integracja Eltenowiczów

Previous 4 / 8 Next

pajper

#61 ·

Edited 1 likes
Większe pytanie brzmi, od kiedy, a nie do kiedy, bo ja stąd znikam do poniedziałku. :D
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

Postukujacy

#62 ·

1 likes
To się zgadamy na priv.
INFP

zywek

#63 ·

1 likes
Przecież on kłamie!

Postukujacy

#64 ·

1 likes
Dziękujęwszystkim, z którymi się nie spotkałem, bo nie byłem :P prima aprilis zaliczam do udanych.
W Krakowie jestem codziennie, jak by co.
INFP

camila

#65 ·

1 likes
@zuzler dziękuję tobie za polecenie m1 w Poznaniu - byłam ino na parę godzin na We Love Trance. Ostatnio widziano mnie na dworcu tam (jednym z trzech cyba?), jak czekałam ponad 40 minut na pociąg powrotny po szóstej. Powiedz mi również dlaczego nie można sprzedawać alko w pobliżu rynku w żadnej z żabek? A w niektórych miejscach tylko do którejś godziny? Na sucho zrobiłam wejście :P
ENFP

Zuzler

#66 ·

1 likes
Uuu, kochana, o to nie pytałaś. A na Starym Mieście nie można sprzedawać alko, ponieważ gdyż prohibicja panuje od godziny 22 tamże. Przypuszczam, że popularność Starego Rynku oraz nieco żulerski charakter dzielnicy miały wpływ na tę decyzję.

Paulinux

#67 ·

Będę w Łodzi od 4 maja. Wszystkich chętnych zapraszam na pv.
Happy hacking

lwica

#68 ·

Od 27 lipca do 5 sierpnia będę w Warszawie.
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Puszkin

#69 ·

4 likes
Od 14 lipca będę w Polsce. :)

Zuzler

#70 ·

1 likes
Puuuszuuuuś! <3

zywek

#71 ·

Jakie od 17 lipca?

DJGraco

#72 ·

od 14 a nie od 17. No, super ale do tego Świnoujścia to wszędzie za daleko.

zywek

#73 ·

Edited
Ja mówię o Lwicach.

lwica

#74 ·

1 likes
Od 27 Arkadiuszu drogi. :D
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

djsenter

#75 ·

4 likes
Joł, ludziska!
Udało mi się wyłapać okazyjkę, a ja martwiłem się bez powodu!
Wyłapałem bilecik na 16 Lipca, łącznie z bagażem i innymi duperelami kosztował mnie on 103 funty z groszami.
Ale wygryw!
W każdym razie, będę w Polscę, nawet do Września.
Czas na spotkania tradycyjnie w Sierpniu, chociaż to się zobaczy, bo może i w Lipcu coś, np pod koniec.
Senter San

skrzypenka

#76 ·

Ojoj, za późno przeczytałam.

-- (Paulinux):
Będę w Łodzi od 4 maja. Wszystkich chętnych zapraszam na pv.

--
Große Operndiva?

DJGraco

#77 ·

Djsenter dawej do Świnoujścia!

djsenter

#78 ·

Po miksować trochę?
A pewnie!
Postaram się, obiecuję.
Tak czy siak chętnie cię zobaczę :)
Senter San

Paulinux

#79 ·

Noo... stanowczo :D
-- (skrzypenka):
Ojoj, za późno przeczytałam.

-- (Paulinux):
Będę w Łodzi od 4 maja. Wszystkich chętnych zapraszam na pv.

--

--
Happy hacking

DJGraco

#80 ·

1 likes
Djsenter, noo, peeewnie pokażę Ci moje konsolki, moje sprzynty i tak dalej. Też bym się chciał spotkać. i ogólnie pogadać.
Previous 4 / 8 Next