Witam.
Klasyczny edytor mnie wkurzył, więc sprubowałem użyć tego ich edytorka blokowego.
To działa lepiej niż za moją pierwszą próbą.
Bloki wstawiają się, jak ja chcę, nie jak one chcą.
I wszystko śmiga.
Można jóż usuwać tego classic editor.
Klasyczny edytor mnie wkurzył, więc sprubowałem użyć tego ich edytorka blokowego.
To działa lepiej niż za moją pierwszą próbą.
Bloki wstawiają się, jak ja chcę, nie jak one chcą.
I wszystko śmiga.
Można jóż usuwać tego classic editor.